Beiden leuk, maar Olivia hoor ik minder (denk aan Alexia van het koningshuis), dus daarom zou ik daarvoor kiezen.
Alexia! Denk bij Olivia nl aldoor aan het varkentje dat zo heet in de kinderserie Zou dan eerder voor Livia kiezen. Maar aangezien Olivia, Livia, Liva, Liv ed hier echt trend lijken te zijn zou ik voor Alexia kiezen. Stoer, maar ook lief en wat unieker (hier dus).
Haha grappig want Olivia wordt veeeeel vaker als naam gegeven dan alexia. Serie van t varkentje ken ik idd... Alexis vind ik ook leuk, maar past minder goed bij de namen van mijn andere dochters
Onze andere dochters hebben redelijk top 10/20 namen...zou alexia dan te apart zijn? Zo apart is deze naam toch niet? Ik was eigenlijk al overtuigd van Olivia, maar Alexia vind ik nu toch ook wel erg leuk... Lastig dit keer, bij de eerste wisten we het bij wijze van al voor dat ik zwanger was en ook de tweede twijfelde we daarna niet meer (vanaf 18 weken zwangerschap), maar nu begin ik toch weer te twijfelen!
Zeker weten Olivia!! Hele mooi naam. Alexia vind ik ook best leuk, maar kan écht niet tippen aan Olivia.