Onze dochter heeft 2 knuffeltjes waarmee ze slaapt en waar ze niet zonder kan. Nu speelt ze vaak nog even voordat ze gaat slapen en dan willen ze nog wel eens door de spijlen op de grond vallen. Drama natuurlijk totdat wij het knuffeltje weer opgepakt hebben. Het naar boven lopen vinden wij niet erg alleen hebben wij een bijdehand dametje die daar straks wel eens misbruik van kan gaan maken. Hebben jullie toevallig nog handige tips? Is dit een fase? Wij zijn vast niet de enige met dit 'probleem'
enige wat ik zo snel kan bedenken is even gaan kijken voor jullie naar bed gaan en ze snel weer in bed leggen... en dan maar hopen dat ze er niet weer uit vallen.
Wij hebben een grote pluche olifant (van de intertoys) die niet door de spijlen past. Ze slaapt verder zonder knuffel.
Knuffelkoord? Is een speenkoord maar dan met twee klemmetjes ipv 1 klemmetje en 1 touwtje. Maar weer niet of dat handig is met verstikkingsgevaar.
Ik lees even mee. Onze dochter doet het heel bewust. Gaat staan, gooit tettet uit bed en begint dan te brullen. Ik doe het nu zo: Kind weer neerleggen, tettet in haar armen en weer weggaan. Geen aandacht aan schenken. Tot nu toe gebeurt het niet vaker als 1 keer en dan m.n. het middagslaapje.
Wij verkeren in dezelfde fase, alleen hier vallen ze er niet uit, maar ze worden gegooid... Zie mijn topic; http://www.zwangerschapspagina.nl/baby-dreumes/452448-knuffel-bed-gooien.html
groot bed maar moet je willen Hier sinds een maand geen last meer van gelukkig (1persbed) en anders een stevig lap stof er door heen halen (zig zag) en goed strak om de spijlen zetten. s6
Maar vallen ze erdoorheen of gooit/duwt ze ze er doorheen? Mijn zoon doet het express. Die denkt dat het een spelletje is. In de avond doet hij het nooit,maar in de ochtend als hij wakker is lanceert hij ze direct over zijn bed de grond op. En dan gaat hij mama roepen..
Bedankt voor de tips! Ikke, zag later pas jouw topic Wendy, ze gaan nu nog per ongeluk door de spijlen maar denk dat het niet lang meer duurt en dan is ze net zo bijdehand als jouw manneke
Misschien onderaan door de spijlen een lange doek wikkelen zeg maar. Zodat het onderste gedeelte dicht is en er niets uit kan vallen.