Ja ik was er al bang voor. Nou ja, misschien als er een volgende keer komt. Heb sowieso genoeg 2d echo's haha. Thanks!
En als laatste een plaatje waraop je meerdere beentjes ziet. Zodat het wel duidelijk is dat ze met zijn 2-en in de buik zitten:
jij hebt mooie 3d echo,s je ziet de beebs echt goed. Me schoonzusje heeft ook een tweeling maar daar was het niet zo duidelijk de foto,s hoor
Ik ben ook erg blij en trots op het resultaat. Ben wel 2x geweest. De eerste keer was alleen de dochetr duidelijk in beeld en 5 dagen later, werkten ze allebei goed mee..
Mijn schatje in m'n buik! Gisteren gemaakt ....kleine was de hele tijd met t handje voor t gezichtje bezig,maar uiteindelijk toch een paar hele mooie beelden gezien. @ Marye, Super om te zien zeg zo je tweeling! Mooi hoor! Mirre
Marye, Gefeliciteerd met jullie tweeling.. Enig zeg!! En de rest natuurlijk ook! Hier onze 3d echo: Deze foto was een van de beste en duidelijkste.. Ze had steeds haar armen en handjes voor haar gezicht maar uiteindelijk gaf ze het op en ineens kiekeboe zei
Echt mooi! Vraagje: Kunnen jullie nu aan het gezichtje zien of het een jongen of een meisje is of niet? Ik ben benieuwd!