De titel zegt het al, maar het gaat me om het volgende: Ik hoorde dat echobureau Garijp er mee gestopt is, helaas! We willen nu graag de 20-weken echo bij een bureau die dat al met 18 weken doet, omdat het anders heel ongelukkig uitkomt voor ons i.v.m. de feestdagen. Ook willen we weer een dvd/usb-stick met de echo er op en dat doen ze dus helaas niet overal! Heb al gegoogeld maar zie door de bomen het bos niet echt. Wie weet het?
Home | Echopraktijk Tineke Leuke vrouw, neemt alle tijd! Ik weet alleen niet of ze standaard dvd doet bij 20-weken, maar het lijkt me dat je dat wel kunt overleggen.
Ik weet biet waar je woont maar wij zijn uitgeweken naar Groningen naar echotoon. En dat was super hele lieve vriendelijke vrouw. Legde alles heel rustig uit. Echt heel fijn! En mooie echo's meegekregen en alles netjes op USB incl filmpjes
Super bedankt dames! Ik vind het geen probleem om naar Groningen/Drachten of Sneek te rijden (man rijd altijd, ik kijk graag om me heen/heb privé chauffeur ). Als het maar vanaf 18 weken al kan en ik wil dus een dvd, net als ze in Garijp deden! Dat vond ik toen zo leuk. Kan het in Sneek al met 18 weken? Heb net gekeken op de site: JA! En krijg je dan een uitgebreide dvd mee? Lijkt me weer zo leuk om dan weer aan familie te laten zien.
Hartstikke bedankt dames, ik ben er wel over uit. Ik ga binnenkort even bellen met Sneek, en Tineke is een goede tweede optie. Nogmaals super bedankt!