3e kind op komst, 1 kamer Te weinig.

Discussie in 'Mama en gezin' gestart door Fabrosa, 13 jun 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    11 mei 2010
    7.354
    158
    63
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Hier slapen de oudste twee bij elkaar en de jongste nog bij ons op de kamer
     
  2. 2mam2

    2mam2 Fanatiek lid

    16 feb 2015
    1.088
    0
    0
    Hier ook een derde op komst met maar 3 slaapkamers.
    De baby gaat sowieso de eerste maanden bij ons op de kamer en daarna zien we wel. We kunnen altijd wat uitproberen en zien wel wat de beste combi is voor het delen van een kamer.
     
  3. oxbow

    oxbow Niet meer actief

    pff geen idee, maar zijn geen hele grote kamers, vooral omdat alles schuin is, maar de jongens hebben een stapelbed dat 3 hoog is en de meiden hebben ook een stapelbed als de commode straks weg is bij de meiden is er nog ruimte voor een kast en een bureau.
    Bij de jongens staat het vrij vol,maar die hebben al het speelgoed op hun kamer en willen we in de toekomst wel groter maken door het balkon bij de kamer te betrekken.
     
  4. Estha

    Estha Actief lid

    12 nov 2008
    487
    4
    18
    Wij hebben maar twee slaapkamers en onze drie meiden slapen bij elkaar in een kamer. We hebben een stapelbed van drie hoog, hier liggen nu de oudste twee in. Als de kleinste (2 jaar) groot genoeg is schuiven ze allemaal een verdieping op :).
    Het gaat allemaal prima, het is maar net wat ze gewend zijn. Ze gaanallemaal tegelijk naar bed en houden elkaar maar zelden wakker.
    Als wij het over verhuizen hebben beginnen ze al te piepen dat ze bij elkaar willen blijven slapen. Of het door het bij elkaar slapen komt of niet; je merkt wel dat ze super close zijn. En dat als drie jonge zusjes maakt mij super trots!!
     
  5. aube

    aube Lid

    12 okt 2015
    17
    0
    0
    landbouwer
    FRANKRIJK, Ardeche
    Wij hebben slechts één kleine slaapkamer en slapen er nu met ons vijven, lekker gezellig!!
    Binnekort hebben we verbouwd en dan zal er 1 kamertje voor de oudste 2 samen zijn en slapen wij met de baby in onze kamer.
     
  6. Rietje88

    Rietje88 Niet meer actief

    Haha ik krijg rammelende eierstokken van deze reacties. Zo van oooh er past er nog wel 1 bij :p Ik hou mij wel in omdat ik een dreumes + baby pittig genoeg vind. Maar toch :p
     

Deel Deze Pagina