@MissMe21 inderdaad hetzelfde! Hebben jullie al langer de wens voor een derde?[/QUOTE] Mijn man wil al een hele tijd een 3e, maar onze zoon is niet de makkelijkste haha.. ik heb best een gekke periode achter de rug en heb besloten dat dit jaar Mijn jaar wordt! En daar hoort absoluut nog een kindje bij! Haha En jij?
@MissMe21 wij zitten nu in de 8e ronde. Daarvoor had ik al langer de wens alleen was mijn man nog niet overtuigd. Bij m’n zoon en dochter heb ik in de mmm gezeten omdat ik helemaal niet menstrueerde en dus ook geen eisprong had (pcos). Ik vond dat vooral de tweede keer zwaar in de zin van; je focus ligt op een kindje dat er nog niet is ipv op het wonder dat je al hebt. Ik heb toen voor mezelf besloten dat mochten we ooit voor een derde gaan (mijn droom vroeger was een groot gezin van 4/5 kinderen) dit niet meer met hulp van de mmm. En aangezien dit wel nodig was ging ik er toen ook vanuit dat het er gewoon niet in zat voor ons. Totdat ik na de bevalling van m’n zoontje en enkele maanden borstvoeding ineens vanzelf ging menstrueren en met redelijke regelmaat ook nog. M’n wens bloeide weer op en nu staan we hier, of ja zitten we hier maandelijks op het wachtbankje
ja gaat prima hier. Ik heb nog geen idee wanneer ik wil testen...laatste paar x een lf van 10 dagen dus wil proberen gewoon te wachten tot na volgend weekend.
Hoop dat je snel van het wachtbankje af mag!! Bij mijn 2e zwangerschap heb ik niet echt genoten van het zwanger zijn. Bij mijn 1e werd bij de 20 weken echo een hartafwijking ontdekt, dus bij de 2e ben ik alleen maar bezig geweest met die hart afwijking van mijn dochter.. zoontje is gelukkig gezond geboren, maar heeft lang geduurd voordat ik dat echt vertrouwde. Nu wil ik echt gaan genieten, alles weer lekker bewust mee maken!
Haha weet je zeker dat je alles wilt horen tis een soap serie gelijk.. Maar het is wel fijn om even mijn hart te luchten, dus komtie.. Allereerst de scheiding van mijn vader en stiefmoeder.. stiefmoeder vond het nodig om met een jongen van 20 te gaan in de tijd dat ze getrouwd waren. Toen mijn moeder de diagnose depressief en borderline. Vorig jaar maart heeft ze geprobeerd een einde aan haar leven te maken. Is goed gegaan gelukkig. Ze heeft een paar weken op de psychiatrie gelegen en mocht toen naar huis. Eigenlijk kwam er vanaf toen alleen maar meer oud zeer naar boven bij ons..( mijn zusje en mij,) Zal je alle details besparen, maar ze heeft altijd over ons gelogen om zelf mooi voor de dag te komen. Toen als klap op de vuurpijl kwam mijn beppe vorig jaar op mijn verjaardag met het verhaal dat ze niet zeker weet dat ik de dochter van mijn vader ben.. kon ook best de dochter van mijn stiefvader zijn.. (Mijn ouders zijn al uit elkaar sinds ik 3 maanden ben) Nou goed, GTST is er niets bij
Jeetje is inderdaad niet niks! Moeilijke situatie zo hoor. Heb je de behoefte om het verder uit te zoeken wat je vader betreft? Duimen maar voor gauw een positieve test zodat je je focus op je eigen gezin kan leggen!
In het begin wel.. nu niet meer.. ben heel blij met beide, zowel mijn vader als stiefvader, voor nu laat ik het eerst zo! Heb ook heel veel zin in iets positiefs! Heb nu medicijnen en daar gaat het best goed mee moet ik zeggen! Moet alleen sowieso dan in het ziekenhuis bevallen, maar dat vind ik niet zo erg! Maar genoeg over mij! Hoop dat iedereen heel snel mooi nieuws heeft!
Hi allemaal! Nooit gedacht dat ik me hier nog ooit zou komen melden, maar.... We hebben gisteren besloten om voor een derde kleintje te gaan! Onze jongens zijn nu bijna 6 en 3,5 en we hebben het al heel lang gekscherend over nog een baby. Mijn man begon dan altijd hard tegen te sputteren. Ergens afgelopen januari hebben we het er eens serieus over gehad. Toen was de conclusie dat we het voor ons gevoel beide wel zouden willen, maar dat het zoals het nu is ook goed is. We hebben twee gezonde kinderen, inmiddels beide uit de luier en dat is ook wel zo makkelijk. Geen slaapjes meer enzo... En ik werk weer 40uur en dat gaat allemaal prima nu... Nou ja, bloed kruipt waar het niet gaan kan denk ik.. Ik was er steeds meer over aan het denken en kwam van het weekend tot de conclusie dat ik er wel verdriet van heb om niet nog een kindje te krijgen. Super suf wellicht, maar ja... Toen mijn man dat hoorde zei hij: oh joh... maar zo erg ben ik er niet tegen... Maak dan maar een afspraak bij de huisarts om je spiraaltje te laten verwijderen, dan gaan we ervoor! Nou... die zag ik niet aankomen, maar ik ben wel super blij! Nu eerst dat spiraaltje er maar eens uit en dan afwachten wat er gebeurd... Al 3 jaar niet meer ongesteld geweest, dus dat zal wel even wennen zijn, haha! En dan maar eens bedenken hoe we het gaan regelen... huis is groot zat, nieuwe auto moet ik volgend jaar toch bestellen (leaseauto) dus dat komt allemaal ook wel goed. Maar wel weer gebroken nachten, slaapjes, krampjes en dat soort dingen... Is ook weer even wennen! Bovenal ervaar ik dit als een cadeautje, nog 1 keer die hele speciale ervaring, wauw! groetjes!
Welkom Janneke! Herken je verhaal inderdaad! Kinderen van hetzelfde jaartal als de jouwe en het is zo makkelijk nu hè! Maar ik ben er zooo klaar voor!! Succes ik duim met je mee!
Welkom @JannekevL die ‘bezwaren’ (of hoe je ze kan noemen) zijn volgens mij volstrekt normaal bij een derde We herkennen ze hier volgens mij bijna allemaal wel. Hier aan het wachten op m’n ei. M’n ovu test was vanmorgen al iets donkerder en ik voelde ook wel wat pijn bij het vrijen. Dus we mogen weer bijna het wachtbankje op!
@Ann85 kijk dat is positief. Altijd fijn rond ei te zitten. Welkom @JannekevL. Klinkt idd heel bekend. @K00 hoe gaat het met je? Hier nog 2 weken tot ei. Gaat nu wel weer opschieten. Nod rond onze trouwdag op 6-7. Daarna gaan we al lekker bijna op vakantie!
Dank allen! Vind het leuk om hier weer mee te gaan kletsen Kan ik langzaam weer inkomen in eisprong en die zaken... Vrijdag gaat het spiraaltje eruit. Ik zal me eens gaan verdiepen in hoe het dan verder zal gaan. Vorige keer was ik beide keren de 2e ronde zwanger. Maar dat zal nu na zo'n spiraaltje wel anders zijn denk ik.. Gebruiken jullie overigens allemaal ovulatietesten? en welk merk?
Ik denk pas als ik vruchtbaar slijm zie. Ik hoop dus zo snel mogelijk zal waarschijnlijk rond dag 22 zijn.
@JannekevL Ik gebruik de ovulatie testen van de action. Ik hoor ook veel porsitieve verhalen over de ovulatie testen van zwanger en kids.