@ Mayke, wat erg... Heel veel sterkte en Dikke knuf voor jou! @ Runner, ach je snapte me wel he @ Samsal, gefelciteerd!!!! Ja ik vind het iedere x weer onwerkelijk in het begin hoor! @ Niek, hopelijk komt jullie tijd ook snel!
hoi dames, Bedankt voor de felicitaties. Mayke, wat jammer! OOK een dikke knuffel. Moest net wel even lachen om sambal. Mijn nickname is samsal, combinatie van de namen van mij en mijn zoon.
hahaha, sorry Samsal, als ik berichtjes via mijn telefoon plaats, dan wil mijn telefoon zelf wel een woorden maken, ik heb hier geen erg in gehad..
Mayke, wat vreselijk.....heel veel sterkte toegewenst.... Oeps, dat was ik van de sambal geloof ik, hihi!
Mayke: heel veel sterkte, hoe klein het ook was, het was zeer welkom en dat doen pijn, denk aan jezelf!
Oh super Samsal gefeliciteerd!!! Hopelijk is het besmettelijk Gister is m'n spiraaltje eruit gehaald. Nu voor het echie! Ben er nog niet zo druk mee met vruchtbare dagen. Afgelopen maandag is m'n opa overleden dus deze week en volgende week heb ik wat anders aan m'n hoofd. Misschien juist goed dat ik er niet te veel mee bezig ben...
Idd er kort door de bocht en niet nadenken, maar gelukkig sta ik daar boven en trek ik me van andere over dit soort dingen niet zo veel aan Ps vraagje hoe krijgen jullie die banners onderin ?
In de rij van home , forum , clubs ( boven aan de pagina ) staat bijna op het einde banners. Daar kun je een banner maken en bij gebruikersinstellingen kan je hem als handtekening plaatsen d.m.v kopieren en plakken.
@bessieturf Gecondoleerd met je opa meid! Hoop dat het snel raak mag zijn bij jou. Nieuw leven brengt ook geluk met zich mee. Mag ik vragen wat voor spiraaltje jij had? Ik ga ook even proberen of ik zo een banner kan plakken.
Dank je wel Samsal. Het zou weer een mooi iets zijn om nieuw leven in de familie te brengen. Ik had een koperen spiraal zonder hormonen. Wil eigenlijk zo min mogelijk m'n lichaam belasten met hormonen. Was erg tevreden steeds, heb deze ook tussen de zwangerschappen van m'n jongens gehad.
Ook toevallig om dezelfde redenen. Ik had geen zin in al die hormonen en ik ben na verwijdering in de 4e ronde zwanger geworden. Hoop dat het voor jou ook zo snel gaat lukken. In welke ronde zit je?
Bessie Turf: gecondoleerd met je opa, moeilijk om je gedachte ergens anders op te zetten. Hopelijk kun je het gauw een plaatsje geven..