Sta nog een beetje perplex! Vorige maand een mk gehad. Op 13 november begon het bloeden. Mijn testen werden toen al lichter en de CB bleef 1-2 aangeven. Een week erna heb ik negatief getest. We zouden een maand overslaan omdat we een week naar Euro Disney gaan en ik al 3 jaar niet mag drinken met de feestdagen, maar vooral omdat ik het niet meer zag zitten na 4 miskramen en we in maart eindelijk naar Gent mogen. Afgelopen maandag had ik roze bij afvegen dus dacht m'n ongi komt eraan. Maar daarna bleef het weg en kreeg ik het vermoeden dat er misschien iets aan de hand was. Vorige maand had ik namelijk ook een innestelingsbloeding. En jahoor gistermiddag een positieve Action test en vanochtend de CB gedaan en die zegt 2-3!!! Maar ik zit denk ik nu pas rond NOD! Zeker weten doe ik het niet natuurlijk. Dit is positief toch? Ik voel me onwijs slecht en misselijk. Zoooo moe en kom nergens toe. Erg onhandig als je moet inpakken! Ik heb eerder een partiële mola gehad dus daar ben ik een beetje bang voor. Maar toen had ik 3+ meteen echter testte ik volgens mij een week later pas dan nu. Nog meer meiden die rond NOD al 2-3 hadden? En ging dat goed? Had dus deze maand expres niet op de juiste dagen geklust (dachten we) en ook geen vitamines en aspirine genomen! Nu alsnog snel begonnen.
Wow wat bijzonder Gefeliciteerd! Ik weet niet precies hoe het zit met CB en een evt. partiele mola; heb namelijk nooit een CB gedaan Wellicht kun je vragen om een vroege echo met 5/6 weken?
Ik krijg sowieso rond 6,5 week een echo gelukkig ivm bloedverdunners die ik dan moet gaan spuiten. Ga morgenochtend meteen de afspraak maken.
Hey nuage, Wat bijzonder! Van harte gefeliciteerd en hopelijk blijft het goed gaan. Ik testte 1 dag na nod ook 2-3weken en nu bijna 10 weken zwanger. Geniet ervan!
Gefeliciteerd meid! Ik was deze zs ook bang ivm de part mola die ik in maart dit jaar had, maar met de echo met 6 wkn zei m'n gyn dat hij al kon uitsluiten dat het weer n part mola was. Hopelijk een heerlijke goede zs voor je meid!!
Hier een verhaal van ruim 2,5 jaar geleden, maar ik testte op mijn NOD ook met de cb-test 2-3 weken en dat bleek een plakbaby die komende week 2 jaar oud wordt. Ik duim voor je dat alles blijft gaan en dat je in augustus een wolk van een baby in je armen mag sluiten.
Ik had ook rond nod al 2-3 staan op de cb en het resultaat heeft net haar 2e verjaardag gevierd het kan dus prima! Gefeliciteerd en hopelijk krijg je dit x een voorspoedige zwangerschap
`Wat bijzonder! Duim voor een plakker!! Mooi kerstcadeautje Gefeliciteerd! Gelukkig is er in Disney nog veel meer moois buiten de achtbanen
Nuage, bij mij zijn de enige 2 doorgaande zws die waarbij ik rond NOD zwanger 2/3 kreeg. Bij de anderen steeg mijn HCG niet snel (genoeg). Fijne vakantie!
Hahaha helaas geen drankjes met de feestdagen Ik heb je verhalen gevolgd en hoop van harte dat het nu wel goed met je gaat. 2-3 wkn voor NOD heb ik vorig jaar gehad en was ook een plakbeeb. Gefeliciteerd meid.