Hallo dames, Wie kan mij meer vertellen. Ik heb afgelopen donderdag voor de eerste keer pregnyl gehad. Nu ga ik er vanuit dat mijn ei al geweest is. Binnen 48uur normaal toch? Ik heb al de hele dag een drukkend gevoel bij beide eierstokken. Rechts is meer aanwezig. Lijkt een beetje als Speldenprikjes. Moeilijk te omschrijven. Maar hopelijk snappen jullie een beetje wat ik bedoel. Is dit een bijwerking van de pregnyl? Liefs
Bij mij was dit echt de eisprong Woensdags pregnyl Vrijdags IUI Zaterdags die pijn wat jij zegt. Dus mijn eisprong!
Ah dus het kan toch 4 dagen erna zijn? Ik dacht binnen 48 uur. We laten het maar eens op ons afkomen. Bedankt voor het reageren.
Bij extreme uitzonderingen springt je ei niet na pregnyl. De pijn die je beschrijft kan ook heel goed de nasleep zijn vd eisprong omdat door de pregnyl/hcg het lege follikel zich weer vult met vocht en dus dat gevoel kan geven. Dat heb ik ook wel eens gehad na pregnyl. Een eitje springt 36 uur na de pregnyl spuit 4 dagen na de pregnyl is uitzonderlijk en kan je m.i. uitsluiten
Ik het bevestigt dat je eisprong pas op zaterdag was dmv bijvoorbeeld temperaturen? Want het is zeer uitzonderlijk dat een ei pas 3 dagen na pregnyl springt. Dit is namelijk na 36 uur (of eerder). De pijn die je beschrijft kan ook heel goed de nasleep zijn vd eisprong omdat door de pregnyl/hcg het lege follikel zich weer vult met vocht en dus dat gevoel kan geven.
Top, bedankt voor je uitleg. Ga er dan maar vanuit dat mijn ei zaterdag is gesprongen. En het nu de naweeen zijn. Nou echt pijn kan ik het ook niet noemen. Is gewoon een vervelend gevoel de hele tijd. Maar goed alles voor het goede doel! Dan ga ik nu maar over op het wachtbankje Hihi.
Je had toen 23-1 de pregnyl en 25-1 je ei en 26-1 je eerste ei verhoging . Dus netjes ongeveer 36 uur na de pregnyl (wellicht ietjes later ivm de stijging op 26-1 en niet 25-1). Maar zeker geen 3 dagen dus
Heei ik zie dat je zwanger bent door iui? Alvast dikke proficiat! Ik zit nu op dag 10 en heb ongi krampen en onderrug pijn.. kan het dat mijn menstruatie er vroeger door ga komen? Zou normaal pas zaterdag of zondag moeten..
Kan, hoeft niet! Ik had 8dagen na IUI krampen En heb 11dagen na IUI voor het eerst positief getest.. misschien was het innesteling of toeval.. Ik had een goed gevoel, daarom vroeg getest.
Oke dankje voor te antwoorden! maandag wordt er bloed getrokken als dit weekend mijn regels er niet doorkomen. Geniet van je zwangerschap!