Ik vraag me af of dit iets wil zeggen en welke zwangerschapstest ik kan doen na 5 maand proberen zouden we zeer gelukkig zijn ik ben nu 5 dagen voor mijn nod woensdag zou ik mijn menstruatie moeten hebben zonet positieve ovulatietest gedaan maar ik snap deze nie echt wel al 2 dagen steken in onderbuik en pijnlijke borsten
Heb je altijd een regelmatige cyclus? Zo ja dan zou ik een zwangerschapstest in huis halen en testen zodra je niet ongesteld bent woensdag. Welke test kan ik je niet bij helpen (heb geen goede vergelijking) ik heb die van kruidvat gebruikt en werkte prima!
Ik heb als test gister zowel een zwangerschapstest als een ovulatietest gedaan, om te kijken of je nu echt zo snel een positieve ovulatietest hebt bij een zwangerschap. De ovulatietest was bij langena niet positief. Zijn de streepjes echt even donker? En hoe zeker ben je van je eisprong en dus je NOD?
Heb je een foto van de test?? Heb je zo'n 10 dagen geleden ook al een positieve ovu gehad? Heb je daar ook een foto van?