Dames, Wat vinden jullie van mijn test ??? 4 dagen voor nod Hij is in het echt veel duidelijker, en baby roze van kleur Ow wat ben ik blij zeg Na 2 jaar proberen en in oktober miskraam, ben ik weer zwanger ?? Zwanger het jaar uit Hamis50 waar ben je schat? Ik heb je nodig !!
Ziet er veelbelovend uit!! Morgen weer eens testen Alvast voorzichtig gefeliciteerd (want je zit natuurlijk nog wel voor je NOD..)
Alvast voorzichtig gefeliciteerd, ik zie ook een streepje. Maar oh meis, ga er niet te snel vanuit.. Wil je geen rotgevoel geven, maar ik heb ook 4 dagen voor mijn NOD positief getest vorige maand, maar helaas een week later een VMK.. Ik hoop voor je dat het goed gaat en dat je zwanger het jaar uit mag gaan
ik zie ook wel iets, maar je zit natuurlijk nog 4 dagen voor je NOD. Ik hoop dat hij donkerder wordt!!! je kunt dan natuurlijk ook nog een cb digital doen....
HEEJ MEID wat goed!!!!!!!! GEFELICITEERD!!!! hoe voel je je? heb je kwaaltjes?? (ben niet nieuwschierig hoor hihi)
Dankje wel lieverd, ik had vorige week duidelijk mijn innestellingspijn gevoeld Verder heb ik laatste 3/4 dagen heel veel waterig afscheiding, En sinds gisteren heb rare smaak in me mond, alsof ik ziek ga worden.
voorzichtig gefeliciteerd.Ik teste afgelopen week 2 dagen voor mijn nod positief met cb digitaal,kan je ook proberen.Hoef je geen streepje te turen.
Ik zie 'm ook...bij mij was 'ie 4 dagen voor NOD niet op camera vast te leggen, maar voor mij wel te zien....nu knalt de streep van de test af...ik hoop de jouwe over een paar dagen ook....een voorzichtige feli meid
Gefeliciteerd meid! Hier ook een posi test, 4 dgn voor de NOD niet zon digitale doen, want die heeft vaker niet zwanger aan voor de NOD dan zwanger hebben meer HCG nodig.. liefs x