Ik denk dat dit meisje door haar zoon een stuk steviger in haar schoenen komt te staan. Ze is zo onzeker en denkt niks te kunnen, en ze ziet haar zoon nu vrolijk, groeien en bloeien. Dat geeft je ego een boost. Iets wat zij echt nodig is. Over dat paard, je kreeg mij dr met geen miljoen in. Dikke doei
Ik vond dat ook apart. Ik ben totaal geen paardenmens en ik zou hardstikke bang zijn als hij zo dichtbij mij zou komen en aan me ging snuffelen enzo...
Waarom is redbull een voorbeeld van ‘niet braaf’. Ik zag het al eerder voorbij komen.. Ik dronk het voor mijn zwangerschap ook dagelijks en ik heb mijn zaakjes toch prima voor elkaar. Maar omdat ik redbull zou drinken word ik in een hokje gedrukt?
Ik denk dat dat meer als grap bedoeld is omdat het in het standaard rijtje herkenbaarheden voorkwam in vorige seizoenen. Red Bull en roken in de zwangerschap (want dit werd tijdens de zwangerschap vaak met blikjes tegelijk naar binnen geschoven). En daarnaast geen werk, geen opleiding etc. Niet meteen beledigd zijn .
Snap ik. Ik vind het alleen jammer dat je nu geen beeld krijgt met hoe en waar ze het nu allemaal van doet. Welke keuzes ze gaat maken op gebied van opleiding en werk. Ik bedoelde met de financiën niet haar evt schulden maar meer hoe haar inkomen nu geregeld zijn. En dat zijn ze niet verplicht te laten weten natuurlijk. Maar omdat dat normaal wel verteld wordt in eerdere afleveringen miste ik dat nu een beetje voor een compleet verhaal zeg maar.
Ik ben het nu aan het terugkijken. En lucille vraagt aan haar: waarom vind je Noëmie zo leuk? Omdat ze er altijd is. Ja.. met een baby is ze er niet altijd meer.
Ik vond de nieuwe insteek eigenlijk wel positief. Sommige voorgangers hun vuile was is buiten komen hangen terwijl zij niet konden overzien of dat wel goed was voor hun. Daar kunnen ze later misschien toch problemen mee krijgen in het opbouwen van een positief netwerk of het vinden van werk. Het sterker in de schoenen gaan staan is (vind ik) wel echt iets waar een bn’er mee kan helpen.
Hm.. wat ik wel apart vind. Zij is in een jong moeder huis komen wonen. Maar ze belde haar moeder over dat ze zich zorgen maakte over de baby. Neem aan dat er in dat huis ook op gelet wordt???
Dat huis is er ook voor haar persoonlijk netwerk. Het is goed voor haar als ze nadat ze weg is terug kan vallen daarop. Dan is het positief als die dynamiek er al is.
Het ging over veel red bull drinken tijdens de zwangerschap.... Er staat nergens dat mensen die wel eens red bull drinken niet braaf zijn.
Ik had niet door dat het ging om red bull drinken tijdens de zwangerschap... ik kan me dat niet voorstellen. Maar het gebeurt blijkbaar . Je begrijpt het waarschijnlijk al, ik heb niet alle seizoenen gevolgd. En tsja ik al ‘energiedrank verslaafde’ voelde mij aangesproken.
Dat hoeft niet joh, zolang je maar niet zwanger en wel, met in je ene hand een blikje redbull en in je andere hand een sigaret, ondertussen vragend wanneer je nou eindelijk een huis krijgt toegewezen dat je met de bijstandsuitkering kan betalen, omdat je geen zin hebt om te werken, op de bank hangt. Wat heus niet bij al die meiden, maar toch zeer regelmatig voorkwam in de vorige seizoenen. Vandaar dat dit seizoen als “braaf” bestempeld wordt.
Bijna halverwege maar vind het wel een saaie aflevering. Ik ben meer van de sensatie ala roken, energydrank, schulden en knetterende relatie. Hier zit weinig spanning in
En dat is nou wat ik ook bedoel. Ik denk zeker dat ze veel moet doorstaan, maar ik vind dat de nadruk deze aflevering teveel de nadruk op haar geestelijke gezondheid lag. Daarmee zeg ik zeker niet dat het niet belangrijk is. Ik miste ook het verdere plaatje. Ben daar ook benieuwd naar
Beetje jammer deze reactie. Genieten van het leed van een ander en daarna gaat iedereen zeggen hoe slecht die moeder het wel doet.
Ik vind deze reactie ook jammer. Een aflevering die begint met een ontspoorde tiener die uitgroeit naar een verantwoordelijke moeder vind ik leuker om te zien dan deze aflevering. Hier kon ik mijn aandacht niet bijhouden omdat er "niks" gebeurde. En zal over 1 jaar ook niet baar haar benieuwd zijn in een "1 jaar later" aflevering