In bad

Discussie in 'Na de bevalling' gestart door Kaasschaaf, 16 jul 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kaasschaaf

    Kaasschaaf Actief lid

    14 jun 2014
    328
    155
    43
    Ik ben nu bijna 37 weken in verwachting. De kleine kan zich dus elk moment gaan aandienen, spannend maar we zien er naar uit hem te ontmoeten!

    Nu hebben we na de bevalling een newbornshoot geregeld. De fotograaf kwam met het idee om ook foto's te maken in bad (melkbad met bloemen enz.)

    Als ik de foto's op internet zie smelt ik helemaal weg, echt heel mooi! Maar mijn vraag is: wanneer mag je in bad na de bevalling?
    Ik meende van mijn vorige zwangerschap en wat ik op internet kan vinden dat je minimaal 6 weken niet in bad mag ivm infectiegevaar en het nog vloeien (tampongebruik mag nog niet).

    Toch zie ik dat deze shoots veel worden gedaan in Amerika en nu opkomend in Nederland. Soms vinden de shoots al plaats binnen een week na de bevalling. Nu zal dat hier niet het geval zijn, maar bij mijn oudste hebben we een newbornshoot gedaan 2 weken na z'n geboorte.

    Iemand enig idee of wellicht ervaring?
     
  2. Maagd

    Maagd Fanatiek lid

    8 jan 2014
    3.683
    10
    38
    Noorden/ drenthe
    Klopt 1e 6 weken raden ze af om te gaan zwemmen, in bad te gaan en sex te hebben ivm die infecties. Dus ja zo'n bad zou je dan niet kunnen nemen.
     
  3. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Het gaat om de bacteriën die in het water zitten, dat valt in een bad wel mee, een zwembad zou ik echt niet doen. Als je het gaat doen, zou ik ook een scheutje soda toevoegen ;)
     
  4. Freddel

    Freddel Fanatiek lid

    30 mrt 2015
    1.305
    406
    83
    Ik mocht na 4 weken weer in bad omdat ik gestopt was met vloeien.
    Mijn vk zei dat je niet in bad mag zolang je vloeit omdat dat betekent dat je wond (van je baarmoeder waar de placenta zat) nog niet geheeld is. Zodra je niet meer vloeit is de wond dicht en is het infectiegevaar minimaal.
     
  5. Loesje86

    Loesje86 Niet meer actief

    Ik heb in mn kraamweek 3x per dag in bad gezeten, alleen dan wel met soda :D Als er geen zeep of troep in zit zou het denk wel kunnen. Maar een melkbad? ;) Geen idee!
     
  6. Kaasschaaf

    Kaasschaaf Actief lid

    14 jun 2014
    328
    155
    43
    Bedankt voor jullie reacties! Ik ga het gewoon even overleggen tegen die tijd met de verloskundige/Kraamzorg. De vorige keer heb ik heel kort gevloeid hopelijk is dat deze keer weer.
     

Deel Deze Pagina