Ik heb een handkolf (philis avent). Om oa. te kolven als ik even een paar uurtjes zonder baby ben. Nu vraag ik me af in wat voor tas ik de handkolf het beste mee kan nemen? Het is dus niet zo een groot ding. En heb ik natuurlijk ook een koeltasje nodig om de melk koel in te bewaren totda ik thuis ben. Kan ik het beste 1 kolftas nemen met een koelelement? En welke soorten/merken zijn er? Heeft iemand er ervaring mee?
Ik heb een koeltasje van medela waar 4 medela flesjes inpassen. Je kunt ook het koelelement los kopen. Hij is wel vrij duur, maar ik gebruik hem 2-3 keer in de week, dus dan is het 't wel waard. Zie: bol.com | Medela Koeltas | Baby
Deze heb ik ook, maar hij zat bij mijn kolf samen met een tas waar kolf en koeltasje in kunnen. Ik denk dat elk koeltasje met element kan voldoen. Bij de Blokker heb je leuke voor niet al te veel geld. Het genoemde tasje is ook wel echt gemaakt voor de medela flesjes en ik weet niet of die op jouw kolf passen..
Oke dan kan ik bij de blokker een kijken. Die koelkast bij Stip & bloem is ook leuk. Dus jullie bewaren je handkolf en flesje melk erin?
Ik heb deze ook, ben alleen in shock dat hij los zo duur is Ik heb de kolftas van de Medela Freestyle, daar gaat mijn kolf in. Koeltasje gaat weer in de kolftas, en in koeltasje zitten de flesjes Heb ook nog een ouder koeltasje van Medela, daar zit steeds de melk voor bij de gastouder in