4 miskramen of meer....

Discussie in 'Miskraam' gestart door wishmom, 12 nov 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    Ik mag 18-3 naar de Sutter. Ook 4 mk's nu. Hoop dat we daar beiden wel verder gaan komen!
     
  2. wishmom

    wishmom Actief lid

    12 nov 2014
    300
    78
    28
    NULL
    NULL
    Ja laten we elkaar op de hoogte houden....zelfde schuitje ! Ben wel erg optimistisch dat we naar de Sutter gaan lees zoveel goede verhalen.

    Fingers crossed
     
  3. conejita

    conejita Fanatiek lid

    14 jul 2013
    3.311
    248
    63
    Vrouw
    customer service
    Spanje
    beste (wens) mama´s,

    ik schrijf ook even mee als dat mag. heb net vorige week mijn derde mk gehad, maar heb ook mijn dochtertje verloren met 38.5.
    bad luck? dat geloof ik nu niet meer :(

    er zijn bij mij ook stollingsproblemen vastgesteld, lage antitrombine waarde. ik krijg deze week de uitslag van een tweede onderzoek.

    ik ga volg week naar een hele goede gyn bij een privé kliniek (woon in Spanje) maar vraag me af; wat is er precies in Gent? misschien is dat ook iets voor mij (dan vlieg ik wel heen en weer).
    want hier zit ik in een soort ziekenfondszorg wat wel goede kwaliteit is maar er zijn zoveel mensen op één arts dat ze haast geen tijd voor je hebben. (bij mijn meisje Noa* geen controles de laatste 2,5 week omdat dat "normaal" is en alles "goed" ging).
    heb nu een andere gyn waar ik ook nog heenga, die is alleen heel duur (150 euro per consult).

    graag hoor ik wat er in Gent zo bijzonder is en is dat misschien iets voor mij?

    liefs en alle succes voor iedereen xxx

    beso, C
     
  4. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    In Gent zijn ze wat gespecialiseerder en testen ze veel meer dan in NL vooral in de richting van stollingsproblemen en auto-immuunproblemen. Vaak genoeg gehoord dat ze in NL zeggen tja pech gehad er is niks mis met je en dat ze in Gent dan wel iets vonden. Ook qua medicatie zijn ze voortvarender. In NL mag je blij zijn als je fraxiparine vanaf hartslag mag spuiten, in Gent begin je al op eisprong en krijg je desnoods een lage dosis Prednison.

    Wat ik je aanraad is het boek "Is your body baby friendly?" van Dr. Alan Beer. Daar heb ik heel veel van geleerd. Daarom gaan wij nu in maart ook naar Gent.
     
  5. wishmom

    wishmom Actief lid

    12 nov 2014
    300
    78
    28
    NULL
    NULL
    Gent is overal schijnbaar super goed in en ze nemen echt de tijd voor je....plus ze gaan veel verder idd dan in Nederland. Dokter de Sutter schijnt erg goed te zijn, ben de dagen aan het aftellen dat ik mag gaan.

    In Spanje is dus wel lastiger allemaal?
    Wat is er gebeurd met je dochter als ik vragen mag?
     
  6. conejita

    conejita Fanatiek lid

    14 jul 2013
    3.311
    248
    63
    Vrouw
    customer service
    Spanje
    bedankt voor de tip van het boek, Nuage.

    @ wishmom ja dat mag je vragen hoor. ik had een goede zs van Noa*, alles ging goed. heb zelfs extra hartecho´s gehad omdat ik bep medicijnen slik maar alles was supergoed steeds. ze zeiden alleen dat ze wat klein was maar "niks om je zorgen over te maken". ook lag ze in een stuit dus was er een ks gepland met 39 weken.
    ik had 36.5 nog een goede echo en 38.4 voelde ik haar niet meer. naar het ziekenhuis en ze leefde niet meer. "zomaar" overleden..
    maar nu weet ik dat mijn stollingsproblemen mogelijk ervoor hebben gezorgd dat ze niet goed groeide (hoewel ik volgens mij een doppler test heb gehad die wél goed was, dit moet ik nog uitzoeken). want ze was een stuk lichter dan de artsen hadden geschat: 2140 g bij 38.5. en ook een kleine placenta.
    tussen 36.5 en week 39 was geen controle gepland. schijnt normaal te zijn hier maar ik vind het (nu) raar. vooral met een baby die aan de kleine kant is. ze hadden toch kritischr moeten kijken vind ik. ze had missch gered kunnen worden als ze eerder was gehaald bijv.
    maar er zijn nooit alarmbellen af gegaan omdat ze het zo goed deed op de controles.
    er is geen autopsie gedaan (ik wilde dat niet), alleen een scan en weefsel afgenomen. alles was goed, ook bij mij. nooit hoge bloeddruk of klachten. niks.
    wel een hematoom op de placenta gevonden maar ze zeiden dat kan ook tijdens de bevalling zijn gebeurd.
    maar ja, nu denk ik: misschien is er wél een bloedstolsel geweest.
    ik vroeg ook of ze misschien verhongerd was of zo, mijn zei nee. maar ik weet niet of zij echt de waarheid spreekt. hier zeggen artsen soms dingen niet om je niet van streek te maken.

    dus ik ga nu naar een second opinion om over alles te praten. ook in het licht van mijn miskramen.

    maar het is een zwaar verlies :(
     

Deel Deze Pagina