Hoi Zo ik schrik wel even van die maat.. ik weet dat mylan niet de grootste zit maar is gemiddeld en draagt nu 80 terwijl hij 1,5 jaar is. Ben erg benieuwd hoe het kan dat hij zo groot is Groetjes
Dat krimpt na 1 keer wassen, (alles wat rekbaar is iig), dus daar zal het aan liggen... Met 64 cm en 7 kilo zul je in maat 62/68 zitten over het algemeen, zal per merk wat verschillen, maar maat 80? Echt niet hoor!
@rozemarijke Spijt me heel erg maar dat staat echt op de label Alleen zijn armen zijn nog te kort voor die kleertjes moet ze oprollen
zoals je beschrijft is hij kwa lengte en gewicht ook niet heel extreem groot. zou zoals iemand al zei wel verschil inzitten met jongens en meisjes kleding. Emma is namelijk 7,5 kilo en 68 cm en ze zit in maat 68, ook van de Zeeman. Maar als je kindje mooi op de curve zit zal ik me echt geen zorgen maken. Hoop dat er niks iss met zijn ribben. succes bij de ha.
Heeft hij echt alleen nog maar kleertjes in maat 80 die hij past? Of gewoon een paar dingen. Als je zijn lengte en gewicht bekijkt zal het waarschijnlijk het laatste zijn en ja, dan kan het gewoon gebeuren dat bepaalde kleren anders uitvallen. Maar met zijn lengte/gewicht, alleen nog maar maat 80 passen, dan hou jij waarschijnlijk van hele ruime kleren. Iets anders kan ik er niet van maken.
Ik vind de maten sowieso ook niet veel van elkaar verschillen. Tirza groeide op een gegeven moment in maat 74 en toen heb ik nieuw maat 80 kleding gekocht omdat ik het zonde vond als ze er maar kort in kon 'lopen'. Pijpen en mouwtjes omslaan en maatje 80 past prima als je nog maatje 74 hebt. Denk ook niet dat je echt naar de maat kleding moet kijken (de een houdt inderdaad van wat ruimer zittende kleding dan de ander) maar puur naar gewicht en lengte. Tirza zit nu in maat 80/86 trouwens en is 14 maanden.
Misschien ligt het idd aan het merk, aan het wassen of weet ik veel wat. Maar met 64 cm en 7 kilo lijkt mij maatje 80 wel erg groot. Onze jongste was 2 weken geleden 6975 gram en 66.5 centimeter en zij zit nu in maat 68. Onze oudste twee zijn 2.5 jaar, zijn wel aan de kleine/fijne kant, maar zitten nu in maat 86/92. Wij kopen overigens nooit bij de zeeman gezien de enkele keertjes die we daarvan gekregen hebben naar 1 keer wassen 5x zo breed zijn als dat ze lang zijn... !
Nou zijn buikje bulkte uit de maat 74 daarom kies ik er altijd voor om dan maat groter te nemen Het is echt zijn breedte en zijn buikie Net als wat jullie zeggen zolang cb zegt dat het oke is moet ik daar maar vanuit gaan
Nou hij is echt niet absurd groot hoor, Eva was rond die tijd ongeveer even groot. Geen kleine baby nee, maar echt groot nou ook weer niet. Inmiddels is Eva ruim 2 en 86 cm en 12 kilo, ze blijven over het algemeen niet zo snel groeien gelukkig . En hier hebben we ook wel kleertjes van de Zeeman die snel te klein waren. Ik had van de zomer een setje gekocht met een t-shirt en rokje in haar maat. Het rokje ging prima, het t-shirt heeft ze 1 keer met veel moeite aan gehad, zat echt veel te strak. Zo hebben we wel meer kleertjes van de Zeeman die que maat niet helemaal klopten, maar veel ook wel.
Dat vind ik ook niet hoor.. Hier ook een flinke dame, zal wel aan de kleding liggen, want lengte en gewicht vind ik dus totaal niet raar!
Geboorte: 4055gr & 54cm 1 maand: 5210gr & 57cm 2 maanden: 7000gr & 62cm 3 maanden: 7800gr & 63cm Bijna 4 maanden: 8500gr & 65cm Ruim 4,5 maand: 9100gr & 68cm
Goh, dan heb ik maar een klein prulleke Is 4 maanden, net aan 60cm en 6kilo... haha! Ze begint net in maat 62 te passen... Nu was mijn meisje ook maar een klein poppeke bij geboorte: 48cm - nog geen 3 kilo (2860gr). Hey, zolang hij binnen de groeicurve valt en het CB is tevreden, niet druk om maken. Succes bij de HA met z'n ribben.. hoop dat het niks bijzonders is.
tja ik vind ook niet super veel hoor! het ligt maar net aan het merk,of idd wat de ouders goed vinden zitten strak of losjes enzz mijn dochter is 19 maanden die weegt 9 kilo erg licht dus heeft nu maat 74-80 mijn zoontje is 6 maanden die weegt 7 kilo heeft maat 68-74 jongens en meiden verschillen over het algemeen toch veel hoor mijn broer zijn zoontje is 11 weken jonger als mijn dochter die is bijna een kop groter 3 kilo zwaarder en zit in maat 68-92 hun zijn alle2 vrij groot ik ben zelf erg klein en smal dus waarschijnlijk is mijn dochter daarom ook zo klein.. het komt echt wel goed hoor!!
om aan de ts even een verschil aan te geven absoluut niet aanvallend bedoelt naar jou dochtertje hoor!!! hierboven dus met 4,5 maand 9100 gram mijn dochter is ruim 1.5 en die weegt 9300 gram.. het verschilt zo erg er zijn zoveel factoren wie meespelen, bouw ouders? druk of rustig kindje? enz enz
Mijn zoontje is precies 5 maanden en 70 cm en 7 kilo en zit in maat 74 maar als je zoontje 65 cm is is zelfs maat 74 aan de grote kant. De maten staan namelijk voor centimeters maat 80 = 80 centimeter, en aangezien je zoontje 65 cm is zou het wel heeel erg ruim zitten. Eigelijk zou hij dan maat 68 moeten hebben?
Maar TS geeft al aan dat de lengte van 80 wel te lang is, maar omdat hij zo'n dik buikje heeft en wat breder is, dat hij daarom de kleinere shirtjes niet past! Is ook niet lekker als het veel te strak zit natuurlijk
Maar dan nog.. 7 kilo en 65 cm dan kan maat 68 of maat 74 hecht niet te strak zitten .. Dan moet het 100% zeker aan de kleertjes vd zeeman liggen.. Mijn zoontje is nu zwaarder en groter en zelfs maat 74 valt zeer ruim ( kleren van prenatal eigen merk, Hema, lief) zeeman valt hier ook heel klein en krimpt zeer snel in de was ) weet zeker dat als hij maat 68 vd Hema aantrekt het nog heeel erg ruim zal zitten
hoi, even om een verschil van kleding aan te geven, bij deze.. onze oudste is 2 en een half is nu 83 cm, erg klein, en 11,3 kilo, draagt broeken 86, en truitjes 86/92. de jongste is 10m, weegt 9 kilo en draagt broeken 68/74 en truitjes alles van 68 tot en met 80. nu trok ik een broek uit de kast waarvan ik dacht he die kan mijn oudste nog wel aan, ik keek naar de maat , was 74, merk noppies. ik hem aangetrokken en hij zat gewoon goed. nu heeft de jongste ook een broek van noppies maat 74 en die zit ook goed. dus hetzelfde merk, dezelfde maat, bij beide jongens zit hij goed, maar tussen mijn mannen zit wel een ruime 10cm lengte verschil. kleren zijn niet gekrompen of wat dan ook. misschien is dit een extreem voorbeeld, maar het is waar en laat zien hoe krom het met de maten kan zijn! joyce
Het ligt ook niet aan de lengte van je kind alleen. Heeft je kind een dikkere buik of langer bovenlijf, korte of lange benen. Dat bepaald de maat ook. Mijn dochter van bijna 4 maanden heeft nu toch echt 74, ze is breed en lang, ruim 8 kg. Te strak staat niet mooi bij haar, en kan ze haarzelf niet goed in bewegen.
Ik voel me niet aangevallen hoor meis .. Het is gewoon een zwaar stevig dametje! En dat was ik ook toen ik ukkie was. Nu ben ik 1.80 en 67kg. Is goed gekomen hoor! En nu is het bunkeren en de groeispurt van de kleine ook wel geweest, ze begint eindelijk normale porties te eten .. Maar toen ik dat las dacht ik, nou.. Niks raar toch Als ik dan naar mijn kindje kijk, en dat is nog een meisje ook!