Renske krijgt momenteel 4 flessen, fruit en groente.Dit op aanraden van cb.Alleen ik lees nagenoeg overal,dat je pas bij 6 maand overgaat op 4 flessen....Dus ik weet eigelijk niet goed meer wat nu eigelijk het beste is......
Bij mijn weten ga je met zes maanden over naar drie flessen per dag. Dus het is prima dat Renske nu 4 flessen krijgt. Dat had Tymen op die leeftijd ook. Als ze het er verder goed op doet dan lekker zo doorgaan!
Ach, het moederschap is gewoon heel vaak twijfelen. Ik kan het hele gedoe rond eten nu eindelijk een beetje loslaten. Komt bij jou vast ook wel als ze wat ouder is en je ziet dat ze het gewoon gowed doet!
Helemaal niet gek hoor! Wij zitten ook op 4 flessen ookal is Lola nog zo jong. Ze doet het er geweldig op en weegt ondertussen dik over de 7 kilo en slaapt 's nachts als een roosje! Met haar Reflux gaf de kinderarts het advies om op verzoek te voeden, zo doende dat ik op 4 flessen zit (wel grote flessen 210+7). Mijn meisje is nog nooit zo tevreden geweest, heerlijk gewoon! Groetjes, Mirelle.
Toen Danischa net 3,5 maand was,zat ze ook op 4 flessen van 210/7.Nu sinds een week zit ze op 3 flessen.
welke flesvoeding geven jullie? kan dit ook met nutrilon standaard of is her slimmer om dan forte te gebruiken!
Ik zit al 2 maanden op de 5 keer 200 cc(6), op het cb hebben ze niets gezegd ik geef wel al nutrix en fruithapje maar kan ik gewoon naar 4 * 7 ?
Ik gebruik gewoon Friso 1 met Nutriton JBPM vanwege Reflux. Lola gaf zelf aan meer te willen per fles en voor de fles van 23:00 kreeg ik haar amper wakker, hetzelfde met de fles van 07:00. Ook is Lola aardig op gewicht en op lengte. Vandaar dat ik over gegaan ben op 4 flessen van 210+7. Ik heb niets in overleg gedaan met het CB Weet toch dat ze het zo vroeg afraden, maar Lola is happy baby! Groetjes, Mirelle.
dylan krijgt nog maar 2 flessen en dit doe ik al ongeveer een maand hij krijgt 4 voedingen op een dag. groetjes
't is niet raar dat je twijfelt, omdat het advies van je CB: 4 flessen, groente en fruit eigenlijk een advies voor kinderen van 6 maanden is. Bijvoeding horen ze pas te adviseren vanaf 6 maanden, staat in hun eigen richtlijnen. Met 4 maanden zijn 4 of 5 flessen prima. Als je toch voor 6 maanden al bijvoedt, dan mag de bijvoeding nooit een fles vervangen!
dat kan gewoon met standaard....als ze dat nog niet redden 4 flessen dan zou ik niet voor forte kiezen maar gewoon voor 5 flessen dan zijn ze er nog niet aan toe. mijn zoontje zit ook al een tijdje op 4 flessen hoor hij was 's avonds zo moe voor de laatste fles vond het gewoon zielig en hij zal nu al wel rond de 8 kilo zitten dus het cb zei dat we het gerust konden proberen en lukte het niet dan gewoon weer naar 5 maar indd hij is er supertevreden bij en is volgens mij gewoon blij dat hij nu de hele avond kan slapen dit is zijn schema 9.00 240 cc 13.00 240 cc 17.00 240 cc 20.00 240 cc
CB vond het nu wel tijd dat 'ie overging naar 4 flessen. Meneer heeft daar dus nog helemaal geen zin in! We willen wel proberen het langzaamaan af te gaan bouwen, in één keer helemaal stoppen met de laatste fles was geen succes namelijk . Als je kindje er tevreden mee is, lekker laten zo!
En ik wil heel graag naar 4 voedingen maar zie dat nog niet zitten. Mijn manneke is ruim 4 maanden (6,3 kilo vanochtend) en zit op 5 keer 165cc per dag... Beetje te weinig om er nu al een te laten vallen (al zou hij fruit krijgen). Ik denk dat je als moeder echt wel weet of je kindje het kan missen ja of nee. Maar misschien heb ik makkelijker kletsen, heb er een van ruim 2 lopen dus durf je misschien sneller iets anders.
mijn mannetje is net 2 maanden en zit al bijna op 4 voedingen. hij weegt ruim 6 kilo. maandag weer wegen dus zal er wel overheen zijn. hij ligt liever lekker vroeg te slapen hij krijgt nu 4x 180+6 en 1x 120+4, maar die laatste 120 gaat heel snel achter delaatste van 180 aan. zou gewoon lekker doen waar jij je goed bij voelt niet ieder kindje is hetzelfde. en niet ieder kind heeft dezelfde behoeftes. als het goed groeit en vrolijk is. prima toch!