intressant. Als seks nou niet zoveel pijn zou doen zou ik dat zeker wel uitproberen met mijn man. hah. Anyway, lijkt me dat na 40 dagen je onderste eerst 40 dagen rust wilt, haha.
Haha ik las 40 dagen geen sex. Dat gaat niet lukken hoor haha. Maar 40 dagen achter elkaar? No thank youuuu!
Ik moet er niet aan denken!! Ik zie mijn vriend, omdat hij 's nachts werkt, ook niet elke dag, ook al wonen we samen. Dus gelukkig kan het ook helemaal niet
Voor ons is dat geen experiment haha wij hebben hier eigenlijk zo goed als elke dag seks, soms twee keer Behalve tijdens mijn menstruatie Het is geen routine, we doen het omdat we er beide zin in hebben, als 1 van ons geen zin heeft of we hebben een keer een hectische of drukke dag dan gebeurt het gewoon niet, we doen het waar en wanneer we willen en vaak is dit wel elke dag maar voor ons voelt het niet als routine of verplichting
ik denk alleen wel als je het zo voor gaat stellen dat het dan als een verplichting voelt en dat moet sex juist niet zijn. En voor degene die pijn krijgen/rauw worden, sorry maar dan gaat er iets fout.. glijmiddel misschien een optie tegen het zeer doen? ene vrouw wordt natter dan de ander en ligt ook aan het moment.
40 dagen ? Nee, mij niet gezien. Mijn verloofde zal het vast een geweldig idee vinden, dus ik hou m'n mond, haha
Wij gebruiken hier altijd glijmiddel en zorgen dat ik voldoende vochtig ben maar na 2 dagen achter elkaar is het toch erg gevoelig (met bijv. afvegen na toiletgaan) en na 3 dagen krijg ik echt wondjes en geïrriteerde plekken, die dan na een paar dagen met crème van de gyn. weer hersteld zijn. Is verder niks aan te doen volgens de gyn. de ene vrouw is daar nou eenmaal gevoeliger dan de andere vrouw.
Als ik het niet op de dagen let, gebeurt het dagelijks. Maar op momenten dat het moet, kan ik het gewoon niet. Zo dus ook met dit project, nope, voelt te dwangmatig.
jeetje dat lijkt me echt vervelend dat je dat hebt Je bent wel 1 van de weinige die kijkt of er iets aan kan gebeuren. maar pijn daar is inderdaad niet fijn knuf
Lekker, dat verplichte gedoe... Hier vaak genoeg verplicht gemoeten vanwege het medische circuit en dat doet je relatie echt geen goed. Hou het gewoon spontaan, dan blijft het leuk!