hoi! Super stewardess, een kloppend hartje!!! Het voelde natuurlijk al goed, maar nu heb je het gezien en gehoord! Je hebt jezelf toch wel op een babykadootje getrakteerd???? Linneke, ik ben ook helemaal onbekend met hoe het hier werkt. Heb er zelfs niet aan gedacht om het uit te zoeken, ik scroll ook altijd, en dat werkt prima. Stewardess schrijft bijna dagelijks, dus we hoeven nooit zo ver te scrollen Morgen waarschijnlijk voor de IUI. Ik test met ovutestjes, en als deze positief is, dan ga ik dezelfde dag voor de IUI. Dat is dan 's ochtends om 8 uur direct bellen, en dan wordt er een tijdstip ingepland. Dit wordt nu de 3e poging. Hihi, omdat het bij mijn dochter bij de 1e IUI raak was, lijkt het nu eindeloos te duren. Terwijl 3e poging natuurlijk nog niks gek is. Maar zou wel fijn zijn. Herkennen jullie dat vervelende gedoe van de 'wacht-stand". Ik bedoel, het lijkt alsof mijn leven in een soort van pauze staat. Omdat je hoopt dat je binnenkort zwanger bent, ga je nu bepaalde dingen niet meer doen. Schijnt een vorm van nesteldrang te zijn. Kleding kopen bijvoorbeeld. Mijn garderobe is op zich best toe aan iets nieuws en gezelligs, maar ja, hoe lang kun je het dan dragen... Heb nu alternatief bedacht; ga donderdag shoppen voor laarzen. En Stew zit in een hele andere wachtstand... nog 33 weken te gaan Wanneer mag je weer komen?
Hee Eekhoorn, Ovulatietesten heb ik al gehad voor de iui. Wij krijgen een echo waarmee ze naar de grootte vd eitjes kijken, dan Ovitrelle spuiten en dan inseminatie Dat wachten, vreselijk en dan wel zo 2 weken of langer, dat vind ik het ergste van heel de behandeling ja
Bij mij hebben ze in het begin een keer de cyclus van de groei van mijn eitjes gevolgd, maar omdat alles zo regelmatig en voorspoedig verloopt, doen ze het steeds in natuurlijke cyclus. omdat ik ook geen hormoonstimulatie heb, kan er ook geen sprake zijn van overstimulatie of iets dergelijks. ik vind het wachten na de IUI ook het ergst. de weken tot aan IUI gaan wel, maar vooral de laatste dagen... dan ben je ook zo gefocused met je lichaam bezig, je denkt van alles en nog wat te voelen, en ook de angst voor de teleurstelling neemt dan wat toe.
Hoi dames, Vanochtend nog geen positieve, dus nog dagje geduld. Vast een goed teken, kan follikel mooi nog even extra groeien! Wel lastig met mijn werk, als het morgen wordt... Maar ach, komt ook wel weer goed. Hoe is bij jou stewardess? Nog volop blije klachten? En linneke, hoe gaat bij jou?
hee dames, waar zijn jullie?? vandaag opnieuw geen positieve test. Vreemd. Ben altijd super regelmatig, en nu wijkt mijn cyclus al minimaal 2 dagen af. Moet ik me zorgen maken? Of zal ik gewoon morgen een positieve test hebben?
Ow ja eekhoorn je ovulatietest. Tja wat moet ik zeggen, gewoon elke dag blijven testen. Succes ermee. Ik had niet altijd op dezelfde dag de eisprong. Mijn menstruatie wisselde me zo'n 3 dagen. Ik voel me niet zo, erg moe van de decapeptyl en nog meer bijwerkingen had ik gister. Buikpijn en misselijk. Gisteren was ik heel de dag niet thuis, vandaar dat ik hier niet postte Ik heb trouwens laten pendelen hier. Ik geloof er eigenlijk niet zo in,maar ben een beetje wanhopig mee bezig. Degene die pendelde heeft goede reacties op de uitslagen las ik in de topic. Ik zou zwanger zijn in februari van een meisje. Hoe denken jullie over het pendelen? Gr. Linneke
hoihoi, pendelen, ik zou het ook interessant vinden. maar juist om wat je al beschrijft, het kost al wat moeite om er niet obsessief mee bezig te zijn, dat ik dat absoluut niet laat doen. ga ik mezelf nog meer laten gek maken maar sinds ik ooit een helderziende heb bezocht, die details wist die hij absoluut niet kon weten.... geloof ik wel in dit soort dingen...
Hoi dames! Eek, wat gek dat je nog geen positieve ovutest hebt?! Mijn cyclus kan 5 dagen verschillen, maar jij kon er altijd de klok op gelijk zetten toch? Misschien iets te maken met later begin cyclus door die utro? Linneke, weet van collega dat zij ook zo een last had van die decaceptyl....schijnen ook rotnaalden te zijn? Sterkte ermee! Ik heb niet laten pendelen, en heb ook geen tarot laten leggen. Ook ik heb hier in het verleden mee ervaren dat er een hoop klopte maar dat ik er ook heel erg naar ging leven. En dat wil ik dus niet meer.....maar denk wel dat het waarde heeft! Hier stervensdruk geweest en heel heel erg moe. Lig elke avond om 20:30 op bed.....ook hondsmisselijk en jankerig. Maar allemaal voor een goed doel dus ik onderga het met liefde. Woensdag 7 november nog een echo, als dat goed is magik door naar de verloskundige, fijn! Fijne dag gewenst, tot later!
Hoi stewardess, die naalden zijn heel kort en dun, geen probleem mee. Heb ook last van de bijwerkingen van Utrogestan, die gebruik ik momenteel niet, pas weer na mij inseminatie. Zal zo ongeveer over 2 weken zijn. Troep die Utrogestan, heb last van alle bijwerkingen. Spannend allemaal hè zo'n zwangerschap. De kwaaltjes neem je voor lief. Pffff mijn dochter ligt nu in bed. Ik denk even rust, maar ze kan niet slapen. Juist nu ik zo moe ben.
Vanmorgen echo gehad, maar voorlopig nog geen inseminatie. Mijn baarmoederslijmvlies was te dik en te veel. Niet goed voor een innesteling. Medicijnen voor een week gekregen om dit te verhelpen en vervroegd te menstrueren
Linneke, dat is heel jammer! Nog meer geduld nodig. Wel goed dat ze er alles aan doen om het proces te optimaliseren. Ik ben vandaag geweest, ben net terug. We kunnen duimen. Follikel was 30 mm, super dus!
Zo dat is groot. Bij was hij 16mm, 2 dagen later geïnsemineerd. Dus ongeveer 20. Heb je dan meer kans als hij groot is? Ik denk van niet, want het gaat toch om het eitje wat er in zit?
Hoi, Omdat ik geen hormonen gebruik, is het moment van de werkelijke eisprong en de inseminatie wel belangrijk. Hoe dichter deze bij elkaar, hoe beter. Dan is 30 mm heel goed, want dan staat ie echt op knappen, en is de kans optimaal.
Nee ze gaan niet meer kijken naar het slijmvlies. Het is gewoon een gemiste ronde. Moet nu pillen slikken een week vanwege het baarmoederslijmvlies en om eerder te menstrueren. Dus na die week pillen ( en gewoon doorprikken) ongeveer , 3 dagen daarna wordt ik ongesteld
Eek, dit wordt ᷰm!!!!!!! Voel het aan mn water!!!!! Linneke, klote meid. Vind je dapper in het accepteren dat deze ronde noiet lukt. Ik hoop dat je snel aan de volgende ronde kunt beginnen!!!!