hoi allemaal, ik ben zaterdag 40 weken zwanger van de eerste en heb vandaag veel last van men onderrug en een drukkend gevoel onder in men buik... zijn dit al weeen of wat??? please help me! xxx
Zou maar zo kunnen, bij iedereen is het anders. Als er regelmaat in komt dan weet je het zeker. Ga lekker onder de douche en ontspan. Wiet weet is het echt zover en heb je straks je kleintje in je armen. Succes
Komt het regelmatig terug of is het een zeurende pijn? Kan ook zijn dat het kindje tegen een zenuw van je rug ligt en je buikpijn kan ook voorwerk zijn.
nou het is niet constant.... ik lag net een half uir op de bank en heb er wel 20 min harde buiken van gehad? ik weet neit wat dit voor moet stellen.
Is het niet het kindje wat duwt? Ik ben morgen 40 weken en had vanavond hetzelfde. Kindje zat ontzettend te duwen en daardoor vreselijke steken en drukkend gevoel onder in de buik en pijn in mijn rug.
jah ik denk dat je gelijk hebt... heb vannacht gewoon goed geslapen en er is niks aan de hand! helaas