..

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door riek2, 14 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. riek2

    riek2 Niet meer actief

    Hallo

    Begin augustus ben ik bevallen en daarna ben ik ongeveer 8 weken blijven vloeien en daarna nog iets bruinverlies. Hierna constant veel afscheiding gehad en bijna altijd geel (heel af en toe wel helder) en gisteren ben ik weer ongesteld geworden denk ik maar vandaag verloor ik een zwart stolsel wat heel taai was en daarna was ook meteen het bloeden over.
    Wat kan dit geweest zijn. Is dit wel mijn menstruatie of niet? Ik geef borstvoeding weet niet of dit van invloed kan zijn.

    Groeten
     
  2. Mirjam

    Mirjam Verloskundige

    2 dec 2005
    11.590
    2
    0
    verloskundige en lactatiekundige IBCLC
    hoi

    het kan nog een laatste restje van je kraambloedverlies zijn. Het kan ook een eerste ongesteldheid zijn, wacht even af of het doorzet de komende dagen. Denk wel aan anticonceptie als je niet meteen weer zwanger wilt worden!

    Mirjam
     

Deel Deze Pagina