De titel zegt het al 20 jan echo. Wie kijkt er nog meer uit naar aankomende maandag Dit wordt ons 2e kindje ons zoontje is sinds gister precies 10 maandjes jong. Vind het wel weer zo spannend
IK OOK!! :-D Ik kijk er heel erg naar uit. Ten eerste om te kijken of ons kindje het goed doet, maar ook erg benieuwd naar het geslacht. Aan de ene kant erg spannend, maar ook heel erg leuk!! Geniet er van!
Hoi, wij mogen morgen ook voor de eerste echo. Ben dan volgens mijn eigen berekeningen 7 wkn zwanger. De echo is zo vroeg door mmm, 1e iui meteen geslaagd ( hopelijk). Ik heb alle kwalen, voel me ellendig, maar al een missen abortoin twee jaar geleden dus spannend is het wel. Jullie ook veel succes morgen!
Ach Kreeftje: wat dom van mij! Je hebt maandag je EERSTE echo! *ik schaam mij diep*. Ik kruip weer weg uit dit topic. Dames, geniet van die echo morgen!
@mama7 Wel fijn dat de eerste iui gelijk raak was ik duim voor een mooi kloppend hartje voor jullie Ik denk morgen 8w 4d te zijn ben benieuwd @Marijke ik ook pas in de avond 18:30 manlief moet werken dus we gaan na het eten spannend suc 6 @fleetwood geen probleem hoor mogen is het voor jou ook spannend Suc 6 meiden laten jullie weten hoe het is gegaan??
Ik heb ook morgen mijn eerste echo, om half 10 's morgens. Dit wordt ons 2de kindje, onze dochter is 3 jaar.
Wij hebben vanmorgen ook de eerste echo!! Echt zooooo spannend!!! Onze eerste zwangerschap is helaas niet gelopen zoals gepland dus nu toch echt wel extra zenuwachtig... Kan nu al niet meer slapen...
Ook al moet ik tot donderdag wachten wens ik jullie veel succes vandaag en vooral mooi kloppende hartjes!!
Ik had een goeie echo! Ik ben helemaal blij! Ik ben nu 9 weken en 4 dagen, iets korter als verwacht. De uitgerekende datum is 21 augustus.
Ik ben helemaal blij! Superbeweeglijk kindje en alles was tot nu toe goed... Twee daagjes teruggezet dus nu 10w2d maar dat mag de pret niet drukken!
Hoi dames, Mijn man en ik hadden het even heel zwaar toen de gyn niets zag behalve een verdikt baarmoederslijmvlies. Geen foetus of vruchtzakje te zien. Tranen stonden al in de ogen. Echoscopiste werd er bij gehaald en yes! Daar was toch iets te zien. Een klein minimensje met kloppend hartje. Precies 7 weken vandaag. Zo opgelucht!!! ( was slecht te zien omdat ik een afwijkende vorm baarmoeder heb) Fijn dat er tot nu toe alleen goede berichten zijn bij de anderen.
Wat een goede berichten allemaal! Hier was ook alles goed! 8weken en 1dag zwanger. Uitgerekende datum is 31augustus. Over 3,5 week de tweede echo
Mama7 oeff schrikken maar wat een geluk!! Ook marijke1982 van harte!! Fijn dat jullie allemaal goede echo's hebben gehad!!
Heey meiden wat een goed nieuws allemaal wat fijn @mama7 pff wat schrikken voor jullie maar gelukkig is het goed gekomen gefeliciteerd allemaal. Hier ook een kloppend hartje gezien wat heerlijjk super blij zijn wij de VK vroeg hoe ver ik dacht te zijn ik zij 8 weken 4 dagen heb ik zelf ongeveer berekend. En ze moest lachen ze zegt precies wat ik hier meet hahaha echt toevallig