Vandaag in t zkh .ben gerst gesteld . Precies hetzelfde verhaal. Het hartje klopt stevig en is goed aanwezig. Toevallig zeiden ze dat allebei los van elkaar. Wel is t embryo wat kleiner . Het embryo is 6,5 week groot en ik hoor eigenlijk 7 wkn te zijn. Maar dit hoeft niet erg te zijn zeiden ze. Ik krijg volgende week vrijdag een extra echo om te kijken of t goed groeit. Das ook wel fijn. Het bloedverlies kan komen door de medicatie : de utrogestran en progynova en komt vaker voor.
Balen Pandavlieger dat je geen TP hebt gehad. Goed van je dat je de kleus hebt gemaakt even rust te houden. Je hoort vaak dat na een rustperiode de eerste keer erna gelijk raak is, dus wie weet Rembell, goed om te horen dat de TP goed is gegaan. Nu nog de spannende wachtweken afwachten. Pantertje wat geweldig nieuws. Heel fijn dat het hartje goed klopt. Ook fijn om te weten dat bloedverlies vaker voorkomt bij die medicijnen. Dat de baby iets achter loopt zegt niks. Bij mij liep hij bij 7 weken ook 3 dagen achter. 3 weken later liep hij zelfs 3 dagen voor, dus het kan alle kanten op. Nu inderdaad lekker genieten van de kwaaltjesvrije weken Bij mij gaat het met de baby goed. Hij beweegt veel en ondanks dat de placenta aan de voorkant ligt voel ik hem heel veel. Gister heft zelfs m'n man hem kunnen voelen. Met mij gaat het helaas iets minder. M'n bekkeninstabiliteit wordt erger en helaas heb ik ook weer zwangerschapsdiabetes. Nu maar hopen dat het geen effect heeft op de baby.
rietje:das wel fijn he als je hem voelt bewegen. dan wordt het zo echt. wel minder van je bekken instabiliteit.. ik heb dat zelf niet gehad maar das echt vervelend en vooral omdat je nog een tijdje moet .. hier helaas een minder berichtje van mij. ik had al 1,5 dag klein donkere stolseltjes in het bruine bloed. Gister avond begon ik rood bloed te druppelen , het druppelde achter elkaar de wc in, ik had het ijskoud en ben vroeg naar bed gegaan. ik ben wakker geworden met buik pijn (ik heb nooit buikpijn) en weer veel bruin bloed. ik heb de spoedlijn gebeld van de verloskundige en ik heb het uitgelegd. Ze heeft me voorbereid op een miskraam.. het zet nog niet door nu maar dat is soms een kwestie van tijd..ze kunnen qua echo's nu niks doen. moet het weekend door en op dinsdag doen ze weer echo's. Ze zei : sorry maar ik ben niet zo positief. als ik dit allemaal hoor, ben ik toch echt bang voor een naderende miskraam, ik wil je geen valse hoop geven. ik weet het niet 100% zeker maar dit is allemaal wel erg alarmerend.. hopelijk stopt het bloeden.. en kunnen ze volgende week nog een keer kijken.. ik zit in zak en as. we zijn 2 jaar en 1 maand bezig geweest en dit was onze eerste zwangerschap..we zijn zo blij en weten niet waarom we dit nu ook nog eens mee moeten maken...
Pantertje, jeetje, dat is behoorlijk schrikken. Hoe gaat het nu? Neemt al wat af? En wat shit net zo voor het weekend, doen ze ook geen echo in spoedgevallen? Dus afwachten? Ik leef met je mee hoor! Ik hoop zo dat het niks betekend!
Bruinbloedverlies nog steeds en de krampen nemen steeds meer toe. Heftige steken in linker eierstok, wat ik ook altijd heb met menstruatie .ik ga zo paracetamol nemen.. Ik hoop ook nog steeds dag t niks betekent maar ik geloof dat dit niet helemaal normaal kan zijn voor n zwangerschap ..
Ik heb vandaag een echo gehad in t zkh . Het hartje is gestopt met kloppen.. Ons wereldje stort even in..
Oh meis, ik vind het echt heel rot voor je! Ik hoop dat je vandaag weer beter voelt en dat de pijnen weg zijn en dat het allemaal als een nare droom voorbij gaat en het gewoon allemaal in orde blijkt te zijn! Hoe gaat het vandaag?
Oh meis ik lees nu jou bericht pas! Wat vreselijk, ik snap dat je wereld instort! Klinkt misschien raar wat ik nu ga zeggen, ook al is het moeilijk, het heeft dan waarschijnlijk zo moeten zijn. Maar dat neemt de pijn en het verdriet niet weg. Maar het komt uiteindelijk goed! Liefs en sterkte
We zijn erg verdrietig . Echt n klap. Er was waarschijnlijk iets met t kindje waardoor dit gebeurt en dan is t misschien ook beter . Maar t is niet te bevatten na het zien vh hartje . Het hartje klopt zelfs zo stevig ..ik begrijp het gewoon niet Het is heel zwaar. Het kindje zit nog in de baarmoeder en moet nov loskomen . Het meeste bloed en pijn moet nog komen ben ik bang ..
Dank je wel meiden .. Ik zit nu bij de acupuncturiste voor de abortus .. We nemen een paar maanden pauze ..
Pantertje ik vind het nog steeds onwerkelijk en naar voor je. Kan mij voorstellen dat je hier even pauze van wilt. Ga je aan de pil of lucrin in die periode? Of helemaal niets? Sterkte...
Oh Pantertje, wat verschikkelijk. Ik snap heel goed dat je wereld nu instort. Zo lang op gewacht en dan gaat het alsnog mis. Dit is echt verschikkelijk. Niks wat ik zeg of doe kan jullie nu helpen. Het enige wat help is tijd en dan nog blijft het je altijd bij. Ik kan me ook goed voorstellen dat jullie nu een pauze inlassen. Neem de tijd samen om dit te verwerken. Heel veel sterkte en een hele dikke knuffel.
@rembell: ik ga niks gebruiken. geen pil of lucrin. ik gebruik alleen een medicijn uit Belgie: Linidol .. 1x per dag een pil. moet je maar eens googlen. mijn acupuncturiste wees mij er op. het is ontworpen in Gent en is wetenschappelijk bewezen dat het echt iets doet. het schijnt vooral voor mensen met endometriose heel goed te zijn (want endometriose wordt gezien als hyper oestrogenisme , oftewel teveel groei van slijmvlies.. dit staat er als beschrijving : Linidol is 100% natuurlijk en helpt je lichaam te ontgiften van een excess aan synthetische hormonen uit trajecten en pesticiden.(Pesticiden op groenten en fruit zijn eigenlijk xeno-oestrogenen). Oestrogenen zijn vetoplosbare hormonen. Om een normale hormoonbalans en oestrogeen-stofwisseling te handhaven moeten ook deze synthetische versies in je lever wateroplosbaar gemaakt kunnen worden. De natuurlijke stoffen in linidol (oa broccoli, lijnzaad, glutathion) ondersteunen dit proces en waardoor je een betere oestrogeen-stofwisseling en gezondere oestrogeenbalans creƫert. ik heb vd miskraam zelf geen last gehad. op de dag vd abortus behandeling bij acupuncturiste, kwam het er nog uit. Maar de endometriose pijn was echt ronduit verschrikkelijk dit keer. ik kon zelfs niet meer plassen deze keer. ik heb daarom morgen een afspraak bij de uroloog. emotioneel gezien gaat het op dit moment wel. heb heel veel gehuild de afgelopen dagen en nu ga ik leuke dingen doen, en een beetje richten op mn gezondheid en sporten. beetje afleiding.. Ik denk aan 2 maanden pauze ongeveer. en dan komt er hopelijk wat duidelijkheid over de endometriose in mijn blaas. das nu even mijn enige zorgpuntje de komende maanden.
en nog dank voor jullie , lieve meiden: pandavliegen , rembell, rietje.. heel fijn dat ik t bij jullie kwijt kan. en hopelijk hebben we allemaal binnen een jaartje een kindje. (rietje sowieso haha)
Oh wat fijn dat er ook andere medicijnen bestaan! Nog nooit van gehoord. Ben heel benieuwd of het de endometriose vermindert en hoor graag jouw ervaring! Ik herken die pijnen bij het plassen zo erg! Om die reden kwam ik er achter dat ik endo had en ben destijds ook bij uroloog geweest. Toen ik de pil doorslikte had ik gelukkig nergens last van. Maar nu we al die hormonen krijgen wordt het er natuurlijk niet beter op. Ik vind het heel goed en moedig dat je even rust neemt! Goed naar je lichaam luisteren is belangrijk. Die drie maanden rust die ik voorafgaand aan mijn ivf had waren ook echt heel fijn. Vooral ook geestelijke rust, geen stress (wel/niet zwanger). Ik ben vanmorgen in het ZH geweest om bloed te prikken. Vanmiddag hoor ik of er HCG in zit. Ik heb werkelijk geen idee, ik heb mijn best weer gedaan, dat is alles wat we kunnen doen toch? Loslaten en hopen... Meis, ik wens jou veel fijne dagen "rust" voor je lichaam en in je hoofd. Ga zeker genieten en hoop dat de pijn snel minder wordt zodat je straks weer helemaal opgeladen verder kan met behandeling. Liefs.
Ik hou jullie zeker op de hoogte van eventuele resultaten van de linidol. Ik heb vanmorgen een goeie start gemaakt met sporten . We gaan er voor. Nu onderweg naar de uroloog . Jeetje is nu al je bloedtest.. ?! Das snel gegaan. Wat spannend . Laat je t weten ? Hoop t voor je. Als hij nou positief is, vergeet dan niet je hcg Waarde te vragen. Ik vergat dat toen en moest daarna weer terug bellen. Zet hem op en hopen voor goed nieuws.
hee, nou het zh heb ik gesproken. Ik heb hcg in mijn bloed maar erg laag, 51. Dus ze zijn erg voorzichtig, ze willen dat ik door ga met utrogestan balletjes en dat ik volgende week vrijdag weer terug kom voor test. Dus nog een week in onzekerheid. Heb er zelf geen goed gevoel over Volgens mij had jij veel hoger hcg Pantertje.
Hi rembell, ja dat is nog vrij laag maar dan mogen we je al heel voorzichtig feliciteren..? Nog even wachten maar..Jeetje ik hoop dat het nog verder omhoog schiet. Ik had toen 335 hcg. Rustig aan doen deze week , je rust pakken en hopen op n plakkertje!