De afgelopen drie dagen droom ik steeds heel eng, niet echt een nachtmerrie maar ik word er wel echt wakker van, gevolg heel vroeg wakker en ondanks vermoeidheid dan niet echt meer kunnen slapen. Herkent iemand dit? Misschien kotm het wel alleen door de stress hoor.
jah had ik toen ik zwanger was.. droome dat ik zwanger zou raken en mis zou gaan enz.. en bij mijn klopte het ook. ook helle vage dromen.
Ik heb een paar keer gedroomt dat ik borstvoeding aan het geven was, voelde ook echt pijn aan mijn tepel! Ook heb ik een paar keer gedroomt dat ik de hele dag mijn baby niet gevoed had.. Heel raar!
hai meid Ik had ook heel vaak nachtmerries vooral na het overlijden van mijn dochtertje en toen ik weer zwanger was,erg heftig en werd ook altijd erg moe wakker,ik ben op de duur ontspanningsoefeningen gaan doen voordat ik ging slapen of ze zeggen joga maar dat was niets voor mij maar het hielp wel wat
Na mijn eisprong en voordat ik wist dat ik zwanger was heb ik een paar hele enge nachtmerries gehad! Nu heb ik dat al een paar nachten niet meer en ben ik vooral heel moe en slaap vast. Maar ik heb anderhalve week echt zon enge nachtmerrie gehad dat mn man mee moest naar het toilet 's nachts