Hoi hoi, Ik heb een vraagje hoe vaak iedereen gemiddeld langs de verloskundige gaat.. want ik ben nu 2 keer geweest en ben 17 weken precies vandaag en dan heb ik weer pas bij 26 weken een afspraak. Is dat normaal? Ik hoor gemiddeld elke 4 tot 6 weken dat mensen een afspraak hebben. Liefst heb ik dat natuurlijk ook om weer leuk naar het hartje te luisteren enz. Maar ik hoor in me omgeving dat het best vreemd is dat er steeds 8 á 9 weken tussen zit. Misschien is dat nieuw tegenwoordig.. dat kan ook. Ik ben benieuwd naar jullie en wat jullie fijner vinden. Groetjes Jolanda
Ik heb inmiddels 3 afspraken gehad, volgende week woensdag nieuwe afspraak (voor combinatietest) en de week daarna mag ik even langskomen om het hartje te luisteren. Dit i.v.m. een eerdere miskraam. Wellicht mag ik daarom wat vaker? Ik zou het anders even navragen bij de verloskundige
2 jan. Heb ik de echo maar die word niet door mijn verloskundige gedaan maar bij een ander centrum moet ik langs waar ze alleen die echo's doen. Word dat ook misschien dan als afspraak gezien? Het is een andere bureau die dat doet. Met miskramen hoor ik idd dat ze soms vaker controleren. .
Ik heb vanaf de intake elke 4 wkn afspraak, vanaf nu 3 wkn. Zelfs met extra echo voor termijn, 20 wkn echo, extra controle bloeddruk, blijft die met 4 wkn tussen staan. Maar hoor ook wel van sommigen dat 20wkn echo als controle gezien wordt en volgende afspraak dan met 24 ofzo. Zou het eens navragen wat hun beleid is, zal best wisselen per praktijk maar vind 8-9 wkn wel lang. Wat gaan ze doen na je afspraak van 26 wkn dan, dan wel 3-4 wkn tussen?
Dat is wel lang. Hier in begin 4weken na 20weken elke 3 weken. Had in zkh de 20weken echo maar had dag Erna ook gewoon controle VK. Zij kijkt ook bloeddruk en bespreekt hoe het gaat. Ik zou anders gewoon eens navragen bij VK. Vragen sta vrij
Ik vind het ook erg weinig! Als er iets is, of als je iets wilt bespreken, duurt het wel erg lang voordat je terecht kunt vind ik. Ik geloof dat het hier altijd zo gaat: tot 20 weken om de 4 weken (m.u.v. duidelijkheid termijnbepaling) Tussen 20 en 30 weken om de 3 weken na 30 weken om de 2 weken en vanaf 36 weken elke week. Heb jij een praktijk waar ze het heel erg druk hebben? Ik zou dit even voorleggen en bij twijfel een andere praktijk zoeken.
Ik hoop dat ze na die 26 weken dat ik vaker mag komen.. ik weet ook niet of je zomaar kan wisselen van praktijk. Weet iemand dat toevallig? als ik nu zie dat jullie ook gewoon zoals op elke site beschreven staat dat jullie om de 4 weken komen dan ga ik dat toch eens even na.. ik zal vast toch wel een dom antwoord krijgen dat het normaal is.. maar als ik het niet probeer dan weet ik het ook niet
Hey maantje, Dat klopt idd.. ik begin was ik zo onzeker over bepaalde kwaaltjes en ik ben geen type wat snel belt maar toch toen gebeld want duurde nog zolang. Dus dan krijg je ook snel een antwoord dat het maar bandenpijn is.
Je mag altijd wisselen. Heb ik zelf gedaan met 27 weken, maar als je een goed gevoel bij deze praktijk hebt, zou ik het gewoon aankaarten voordat je overstapt.
klopt je hebt keuze vrijheid in zorg, mits de vk een contract heeft met je zorgverzekeraar (dit kun je navragen bij je zorgverzekeraar). Toch zou ik eerst even bellen voordat je dat doet. Misschien is het een misverstand?
Ik vind dat ze ook wel erg lang tussen de afspraken hebben hoor! 4 a 5 weken zou ik nu normaal vinden. Ik zou bellen en dit navragen en anders naar een andere praktijk gaan. Nu ben je nog niet zo ver dus dat kan nog makkelijk. Je wilt toch ook gewoon welkom zijn en regelmatig je vragen kunnen stellen.
Ik heb in ieder geval net me mailtje verstuurd met de vraag waarom hun pas elke 8 á 9 weken en afspraak plannen en iedereen gemiddeld 4 tot 6 weken een afspraak heb wat er na me 26e week gaat gebeuren met afspraken. Dan heb ik het in ieder geval zwart op wit staan. In ieder geval bedankt voor jullie antwoorden dan ben ik ook wat zekerder met mebvraag naar de verloskundige toe.
Ik had ook een afspraak met 8 en twaalf weken en toen de twintig weken echo in het ziekenhuis en niet bij de verloskundige, volgens mij daarna pas vaker afspraken als ik het mij goed herinner.
De 20 weken echo word ook als afspraak gezien. Anders vervroegd je de afspraak een week? Kun je altijd vragen..
Ik ging elke 5 weken naar de VK en ben sinds 24-11 bij de gynaecoloog en wordt daar 22-12 weer verwacht dus na 4 weken. Ik vind dat jij te weinig naar de VK moet eerlijk gezegd
Ik vind het ook weinig. Ik heb elke 4 weken een afspraak. De 20 weken echo doen ze in onze praktijk zelf, alleen als ze geen plek meer hebben krijg je die in het ziekenhuis.
Hier ongeveer elke vier weken. Echo's gaan apart (je kan ze ook combineren, maar kwam bij ons toevallig niet goed uit), maar aangezien de vk's zelf de echo's doen zie je ze dan meteen... Ik vind 6/7 weken wel erg lang!
Bij mij zo: 9 weken intake, daarna iedere 4 weken tot 26 weken, daarna om de 3 weken, vanaf 32 weken om de 2 weken en vanaf 26 weken iedere week. Is wel wat weinig bij jou, ja.