5 mnd en nog heel vaak drinken

Discussie in 'Borstvoeding' gestart door lunanoa1, 19 feb 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    27 mrt 2012
    6.134
    1
    0
    hier ook nog steeds veel voedingen (wel nog geen 5 maand) maar ook snachts rond de 3x voeden. Blijkbaar heeft ze het nodig en daar heb ik me bij neer gelegd.
    Mijn ervaring is dat ze op het kdv minder drinkt dan thuis en dit savonds inhaalt en snachts mama honger heeft.
    Heb met het kdv afgesproken dat als ze echt nog honger heeft na de porties die ik heb meegegeven ze de extra porties in de vriezer kunnen aanbreken. En wanneer er kv aan te pas moet komen omdat alles op is, dat ze me dan moeten bellen. Want dit wil ik namelijk niet en dan maak ik wel een uitzondering door vrij te vragen of wat dan ook.
    Heb altijd twee voedingen in de vriezer liggen die in porties van 20cc zijn ingevroren dus ze kunnen makkelijk een klein beetje erban pakken indien nodig.
     

Deel Deze Pagina