Hallo dames, Ik ben nu 7 weken zwanger en heb last van iets raars. Sinds een aantal dagen worden de krampjes in m'n onderbuik wat erger en heb ik er eigenlijk heel de dag last van. Het meeste nog als ik bijvoorbeeld in bed lig op mijn zij met opgetrokken benen. Op dat moment zelf heb ik er niet zon last van maar wel als ik me dan strek (zonder spieren te spannen) Dan krijg ik een trekkerig/krampig spierpijn gevoel in mn baarmoeder. Ook als ik in elkaar zit en als ik opsta om te gaan lopen komt dit gevoel weer naar boven. Is dit herkenbaar voor iemand?
Heeeeeeeeel herkenbaar! Ik ben morgen 8 weken en heb er ook al weken last van. Bij gekke bewegingen of inderdaad als ik opsta van de bank of uit bed. Vannacht lag ik wakker en moest ik niesen... ik kreeg me toch een steek daar beneden, dat deed echt serieus zeer! Zijn gewoon je banden links en rechts en je baarmoeder kan ook lekker zeurderig aanvoelen want die is zich flink aan het oprekken deze weken. De kleine groeit snel!
Ik heb het ook. erg vervelend. Ik heb het ook in mijn buik zelf. Als ik mij op een bepaalde manier draai of strek dan zijn mijn buikspieren precies te kort en knappen ze. Echt soms pijnlijk. Ook gevoel van 'stijve' baarmoeder. Heb het ook bij het niezen. Ben al blij dat ik niet alleen ben
Ik heb het ook!! Blij dit te lezen hier! En vooral als ik moet niezen,dan moet ik al meteen een goede houding zoeken want als ik nies komt het een paar x achter elkaar. Hahaha ik schrijf dit bericht en ik moet niezen....auw!!
ik heb het al sinds begin! onder in buik, liezen, bij opstaan, bij niezen, etc voel me net bejaarde soms haha
Heb ik dus ook last van... is volgens mij het oprekken van de banden.. dus opstaan.. links en rechts bewegen is al genoeg... Schijnt later weer iets minder te worden..
Ik ben echt blij met jullie reacties!!! Was best onzeker maar nu niet meer. Dat niezen heb ik niet zo. Maar vandaag kon ik er gewoon niet van zitten. Ik werk op kantoor en kon maar geen fijne houding vinden. Echt pijnlijk af en toe! Nu is het weer over. Woensdag eerste echo oeeeeee spannend