Ik ben vandaag 5 weken zwanger en al van voor ik positief testte heb ik het verschrikkelijk KOUD en echt met hoofdletters. Ik lig thuis inder drie fleece dekens met een flanelle pyjama en de verwarming op 23 of een donsdeken. En op het werk spreken mensen me aan of ik soms niet denk op de noordpool te zijn want dan heb ik een thermo tshirt aan met lange mouwen daarover mijn werk Polo daarover mijn werk hoody en daarboven nog mijn werk fleece vest met dubbele sjaal ! Ik weet dat dit zwangerschap kwaaltje kan zijn maar dit is niet leuk meer en ik en ijskoude handen ten alle tijden ben ook 2 kg afgevallen . Ik eet goed daar niet van en m'n testen blijven ook goed. Tips??!!
Ik vrees dat het erbij hoort, om mijn werk is het nu niet echt warm (problemen met de verwarming), maar ik kleed me elke dag alsof ik naar de noordpool ga, doe 3truien op mijn werk aan. Tegen het einde van de dag tel ik echt de minuten af, omdat ik het zo koud heb. Het enigste wat we hiertegen kunnen doen is wachten tot het zomer word...
Jeej ... Not Nu ik zeg en blijf zeggen ik ben " blij" met elke kwaal zolang het goed gaat ! Voel me ook niet ziek echt niet en moe valt mee. Maar koud en rillen ... Pff Ben ook al 2,5 kg kwijt dus denk dat m'n metabolisme overuren draait
Niet meer testen meid! Meer zwanger dan dit kan je niet worden hoor. Je maakt je eigen veel te druk over alles. Dat was al met zwanger worden en nu ook. Als je je eigen altijd druk maakt kost dat ook energie en die energie die je daarmee verspilt word niet gebruikt om je lichaam op te warmen. Daarbij gaat er nu een hoop energie naar je buik. Heb vertrouwen in je lichaam en relax! Lekker thee drinken, kopje soep, koffie, chocolademelk enz. Dat helpt ook goed.
Eens met Beeb. Ik heb er met vlagen ook nog steeds last van. Lekker een kruik aanschaffen, dat is sinds ik zwanger ben mijn beste vriend!
Pff ik heb sinds t laatste trimester continu warm met opvlieger en zweten.. loop nu in de winter altijd in shirtjes! Dus dat kun je ook nog krijgen haha.. Je kunt er niet veel aan doen helaas zoals hierboven al gezegd veel thee drinken enzo! (dat kan ik dus niet meer die warmte stijgt gelijk naar mn hoofd)
Ik heb het nu nog steeds, lig standaard op de bank met 2 dekens en de verwarming blijft zelfs s nachts vaak aan. Sokken aan naar bed en een warme kop chocolade melk. Ook ga ik vaak in bad om wat op te warmen (ook weer niet te warm).. als het echt zo erg is zou ik ook een kruik aanschaffen of een pittenkussen. Je energie pijl zo hoog mogelijk houden door bij te slapen. Ik krijg het ook vooral kouder al ik moe ben. Succes!
Heb je geen koorts? Ik loop al 1,5 week met koorts rond, en heb het ook vreselijk koud! Volgens huisarts griepvirus...
Brrr ja hier ook... En nog steeds. Echt gronisch koud. Ik heb ook de verwarming aan en zit met een sjaal en fleeche deken. Ook heb ik een tijd lang met mijn ochtendjas over mijn kleren gelopen.... In huis dan. Savonds in bed heb ik ook echt een kruik nodig. Mijn man is niet meer genoeg... Tip is denk ik goed blijven eten en idd dekentjes en kruiken. Want die kou kost idd veel energie..ik was ook al afgevallen.
Merci iedereen voor de antwoorden. Ik en een gastric bypass ghad en kan helaas niet alles meer verdragen zoals chocomelk ect. @ Jolien: nee hoor voel me verder super
Dat verandert nog denk ik! Ik ben altijd een koukleum geweest (Ook voor de ZS) en de laatste weken heb ik het altijd heet, zweet ik om het minste.. Normaal draag ik in deze periode altijd sokken én dikke sloffen maar nu loop ik rond in blote voeten en slippers. Ik gooi mijn jasje overdag snel uit en ik slaap in een dun slaapkleedje ipv dikke pyjama Dan heb ik het toch liever koud!
Hallo Ik kon heel moeilijk zwanger worden. Dit is uiteindelijk gelukt via ivf en hulp van de accepuntuur. Zijn advies was altijd dag je je lichaam en baarmoeder miet opwarmen. Dit doe je met behulp van warm eten. Vb tomaatjes in de oven met zuiderse kruiden, stoofpotjes, soep, stamppot. Hij zei me ook steeds van exotische fruit te vermijden. Geen bananen, ananas, passie vrucht, kiwi, sinaas en citroen. Alleen inheems fruit warmt je baarmoeder op. Persoonlijke website Johan Roose hier is zijn website daar staat ook steeds een seizoenspraatje bij en hier vertelt hij ook over hoe je lichaam op te warmen. Ik hoop dat het een tip voor je kan zijn. Ik ben ook een kou kleun en ik houd me nu al een tijd aan het advies en moet zeggen ik lig van het begin van mijn zwangerschap te zweten en met een topje. ( ik spreek in liggen. Ik moet namelijk mijn volledige zwangerschap platliggen) Veel warme groetjes ik hoop dat het warme voedsel je warm krijgt.
Herkenbaar! Ik had het ook. Zat in de zomer met een deken om. En nu heb ik het constant warm. Ik zei laatst nog: ik eet niet voor twee, ik zweet voor twee. Volgens mij kun je er niet echt iets aan doen behalve het je zo comfortabel mogelijk maken.
Grappig ik heb het sinds het begin van mn zwangerschap juist andersom Vond het van de zomer echt niet te doen, terwijl ik het normaal heerlijk in de zon vind en goed tegen warmte kan moest ik nu echt in de schaduw blijven. Nu snel oververhit als ik met winterjas (die niet eens super dik is...) in de winkel loop. Ik slaap nu met dunnere pyjama's als andere winters en zonder elektrische deken, mis het geeneens hihi. Thermostaat staat de hele dag op 16 of 18 graden en 's avonds pas iets omhoog. Heb extra kacheltje van binnen schijnbaar
Hier ook iemand die t superrr koud heeft! Ik krijg mijzelf niet warm s avonds. Het hoort erbij, maar zo niet handig. 😊
Ik had het de eerste 1.5 week heerlijk warm, en dat terwijl ik een echte koukleum ben. Sinds gister heb ik het ontzettend koud en heb daardoor vannacht geen oog dicht gedaan. Toch maar ff temperatuur gemeten en ik heb ruim 38 graden koorts.
Ik had en heb het ook enorm koud, ik wist niet eens dat dat een kwaaltje was haha maar t is vreselijk