jeetje nou ik plaats wel veel vandaag is het normaal met 5 weken zwangerschap dat je krampjes krijgt ? (hoop dat ik niet teveel zeur..ben gewoon onzeker..
zijn het krampjes of steken ? het is waarschijndelijk bandenpijn omdat je baarmoeder aan het groeien is en dat kan soms beetje vervelend zijn ,heb ik namelijk ook !!Niks ergs
Krampjes horen erbij en kunnen je erg onzeker maken! Je baarmoeder gaat uittrekken en je banden komen onder spanning te staan waardoor je af en toe aardig last kan hebben. Hoort erbij!
Ja ik heb dat gevoel ook een hele tijd gehad. Was er ook van overtuigd dat ik niet zwanger was omdat het voelde alsof ik ongesteld moet worden. Hoort er dus bij, zolang je geen bloed kwijt raakt is er niks aan de hand.
Hoi hoi, Ik heb het ook gehad tussen week 4 en 6 voornamelijk. Toevallig voelde ik het gisteren weer even. Het hoort er bij.
Wat ben ik blij met dit topic, Ik ben ook ongeveer zo ver en heb dat ook, ben blij te lezen dat het er bij hoort
Ik had dit ook. Heb met 5 weken zelfs op zondag bij de VK gezeten omdat ik verging van de pijn. We dachten aan een BB-zwangerschap, maar het bleek gewoon het oprekken van mijn baarmoeder te zijn. De heftigheid van de pijn werd veroorzaakt door de felle tegenreactie van mijn lijf. Ik heb tijdens mijn menstruatie's ook vreselijke pijnen de eerste dagen, dus dit paste in het 'rijtje'.. Meestal niets om je ernstig zorgen over te maken dus, als je geen bloedverlies hebt gewoon even je rust nemen en jezelf verwennen met een kop thee en iets lekkers .