Sinds een paar nachten doen mijn borsten 's nachts ontzéttend veel pijn. Maar verder heb ik bijna geen zwangerschapssymptomen! Af en toe wat meer honger maar lang niet zo erg als bij mijn eerste, en volgens mij hoef ik ook nog steeds niet vaker te plassen. Voel me erg onzeker hierover door eerdere miskramen..
Geniet ervan zolang het kan. Ik had met 5 weken zwangerschap ook totaal geen kwaaltjes. Met 6 weken begin het. Misselijkheid begint bij mij altijd rond de middag uren en houd aan tot ik in slaapval in de avond/nacht.
Precies dit! De zwangerschappen waarbij ik veel klachten had, bleken miskramen te zijn. Huidige zwangerschap lijkt een plakker te zijn, tot 8 weken helemaal geen klachten. Geen pijnlijke borsten, niet misselijk, niet moe. Alleen een beetje bitchy . Uitblijven van klachten zegt echt nog niks over de zwangerschap! Probeer te genieten
Ik heb sinds dat ik zwanger ben nog niet één keer last van mijn borsten gehad. Ik spuug wel de hele dag door dus dat compenseert lekker.
Ik zou me er niet te druk om maken. Heb de eerste 10 weken van de zwangerschap zo goed als geen symptomen gehad en dat beviel me prima.
Lekker van genieten. Al snap ik je onzekerheid. Ik heb nog steeds weinig last, zelfs minder dan in mijn vorige zwangerschap. Ik prijs mijzelf maar gelukkig haha. Gefeliciteerd met je zwangerschap!
Ik heb deze zwangerschap de eerste weken niks gevoeld en geen enkele kwaal gehad. Zegt echt niks. Proveer je geen zorgen te maken!
Dank jullie wel ❤ Maar ik ben niet gerust. Ik heb al de hele ochtend met vlagen lichte kramp en zag net een paar keer een beetje roze bij afvegen. Mijn borsten waren vanmorgen ook ineens slap. Het voelt steeds meer of ik ongesteld word dus ik vrees toch het ergste
Ik ken het gevoel. Hier ook 5 weken zwanger zonder al teveel klachten (alleen pijnlijke borsten en wat krampjes/steekjes). Ik kan het alleen niet vergelijken met andere zwangerschappen omdat dit mijn eerste is. Voor mijn idee in mijn hoofd hoort het overgeven enzo erbij, hoewel ik goed weet dat dat niet hoeft en anders nog kan komen. Bel even met je verloskundige als je het niet vertrouwt. Voor hetzelfde geldt heb je morgen wel weer last van je borsten en komt alles weer doodleuk terug.
Bedankt voor jullie reacties! Maakt me wel wat rustiger. De krampen zijn gelukkig opgehouden en de spoortjes roze ook. Borsten doen weer pijn en moet ontzettend vaak plassen vandaag. Aah laat de dagen snel gaan!
Ik snap je onzekerheid! Hier bij de eerste al voor de NOD allerlei typische kwalen (misselijk, pijnlijke borsten, buikpijn, bloedend tandvlees, heel vaak plassen, enorme zin in fastfood) en bij de tweede niks nada noppes totdat ik bij precies 6 weken compleet gevloerd werd door de misselijkheid.
bij mijn eerste op moeheid na geen kwaaltjes gehad. Nu zullen we het gaan meemaken, hoop weer op weinig kwaaltjes
Ik ken die onzekerheid! Lastig om het los te laten dan he.. Ik heb ook niet zoveel last van kwaaltjes, tussen de 6 en 8 weken last gehad van overgeven. Nu vooral vermoeid en last van mijn onderrug met momenten. Het blijft allemaal spannend, we hebben er eigenlijk geen controle over en dat maakt het extra lastig denk ik.
Gefeliciteerd! Je zorgen zijn erg herkenbaar, het maakt allemaal een stuk onzekerder, zeker na mk(‘s). Fijn dat de kramp en het bloeden gestopt is. Misschien per ongeluk een klein bloedvaatje gesprongen. Bij onze eerste totaal geen kwalen alleen tussen wk9-13 misselijk en moe. Tweede zwschap vanaf wk5 dagelijks misselijk en energieloos (dit werd een mk). Nu alleen vanaf wkn 7-8 dat lichte walg gevoel en af en toe vlagen van vermoeidheid maar heel goed te doen. Soms twee dagen niets en dan weer wel. ! Maak je geen zorgen en probeer te genieten (al is het makkelijker gezegd dan gedaan).
Het is inderdaad gewoon heel spannend! Voor de eerste weken. Ik moet zeggen dat ik wat sterkere symptomen heb gekregen. Ik kan met momenten bijvoorbeeld niet stoppen met huilen Af en toe ben ik behoorlijk misselijk en met name s nachts doen mijn borsten veel pijn. Heb ook meer honger en een groeiende buik! Wel nog elke ochtend 1 of 2 keer een klein (oud) roze bloedsliertje in mijn afscheiding gezien maar geen erge kramp ofzo. Nog een week tot de eerste echo!!
En oja: moeheid!!!! Uitgeput! Normaal ben ik een heel energiek iemand maar nu hoef ik maar op de bank te gaan liggen en ik slaap