monkeytown groningen

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door WitteN, 25 jul 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. WitteN

    WitteN Niet meer actief

    Hoi,
    iemand hier wel eens geweest? vanaf welke leeftijd is dit leuk? moeten ze al kunnen lopen en is er een aparte baby / dreumes hoek oid?
    alvast bedankt!
     
  2. Mamanama

    Mamanama Fanatiek lid

    10 apr 2009
    4.080
    65
    48
    Zoetermeer
    Geen ervaringen met die specifieke Monkeytown, maar wel met 3 andere vestigingen en die hebben allemaal een peuterhoek. Daar kan je lekker met je kindje spelen of een tafeltje vlakbij nemen en je kleintje lekker laten scharrelen
     
  3. lady1986

    lady1986 Actief lid

    27 apr 2010
    159
    17
    18
    Hoi ben je inmiddels al geweest? Wij willen binnenkort met onze zoon van 20 maanden en vraag mij af of het een beetje leuk is?
     
  4. mol81

    mol81 Niet meer actief

    We komen er regelmatig. Hartstikke leuk! Er is een speciale hoek voor baby's en peuters met een ballenbak, blokken, een glijbaantje etc. Je kunt overal bij en mee in. De andere dingen zijn niet specifiek voor een leeftijd dus ook hier mag je kind in. Bijv een reuzenglijbaan met een luchtkussen en een 'ijs'glijbaan. Sokken zijn verplicht, niet vergeten dus anders moet je ze daar kopen.
     

Deel Deze Pagina