Hallo dames, mijn zoontje van 6,5 maand geeft vanaf het begin een beetje voeding terug. Niks aan de hand zou je zeggen, hoort er bij en hij heeft er zelf nooit last van gehad. Hij groeit als kool. Hoogstens een beetje vervelend. Op het CB zeiden ze dat het rond 6 maanden minder moet worden. Maar helaas is er niks van waar. Hij spuugt nog steeds niet minder, ook fruit en groente. Eigenlijk alles wat hij binnenkrijgt, of het nou melk is of vaste voeding. Het vervelende is dat hij uren na zijn laatste voeding nog kan spugen. Hierbij komt uiteraard niet meer onverteerde voeding uit, het is heel erg waterig en zuur. Vandaag heb ik voor het eerst gemerkt dat hij er last van had. Dat was een paar uur na zijn fruithapje. Hij moest er zelfs eventjes van huilen. Dat heeft hij nooit eerder gehad. Ook boert hij veel. Niet alleen na de voeding maar ook uren later. Inmiddels is hij begonnen met tijgeren, misschien dat het daardoor verergert is omdat hij nu heel veel op zijn buik ligt. Na 5 minuutjes gaat het al fout, er ligt weer een plasje op het kleed. Ik ga volgende week met hem even naar de huisarts, al zegt het cb dat het vanzelf overgaat. Dit duurt veel te lang en hij begint er blijkbaar zelf ook een beetje last van te krijgen. Wie herkent dit? En hoe gaan/gingen jullie hiermee om? Wanneer werd het minder? Alvast bedankt voor jullie reactie!
Bedankt voor je reactie. Een osteopaat is toch voor de klachten zoals vastzittende wervels of gewrichten? Of zit ik verkeerd? Want dit alles is nl. niet aan de orde hier. Zijn maagklep is nog niet dicht volgens het cb en de klachten zouden met half jaar minder worden en met 1 jaar verdwijnen. Het is ook geen reflux volgens hun. Hij heeft er verder zelf geen last, alleen vandaag dus met fruit ging het minder. Ik ben alleen benieuwd wiens kindje dat ook zo lang heeft of heeft gehad en wanneer het over ging.
Nou, precies sinds groente en fruit hier ook alle kleuren van de regenboog. Had je kindje er last van? Ik ben zo bang dat hij vanaf nu meer last van gaat krijgen met fruit, omdat het zuur is. Wel fijn om te horen dat er meer zijn die nog zo lang last van bleven hebben.
bij ons werd het ook erger door vaste voeding. Ze is wel gecheckt door een KA, maar geen medicatie gekregen. Komt ook door meer bewegen, draaien op de buik en tijgeren/kruipen. Hier was het met 10 maanden minder en nu zo goed als over. Ze loopt de hele dag, dus spuugt nog amper.
guppie81, had ze dat ook uren na de voeding? Want meteen na de voeding is niet zo erg, hoogstens vervelend ivm schoonmaken etc, maar uren na de voeding lijkt het mij niet zo lekker voor die kleintjes. Die gezichtjes die hij dan trekt, zielig!
Ik ken het ook hoor Tessa spuugt ook nog.. Op het cb vertelde ze dat het nog wel tot een jaar kan duren.. En ze heeft er geen last van en gaat er vrolijk doorheen roeren als ik het niet snel genoeg zie.. ( meestal kan ik het snel genoeg weg halen hoor )
Mischa heeft ook bijna zijn hele eerste levensjaar gespuugd. Het is nu, met bijna een jaar, ineens overgegaan. We hebben tijden Johannesbroodpitmeel gebruikt bij alles maar nu is het niet meer nodig.
Fijn om te horen dat het met 1 jaar over gaat. We merken nu dat mijn zoontje eigenlijk alleen nog spuugt als hij op zijn buikt ligt. Verder helemaal niet en dat is al een groot verschil. Dus gelukkig verbetering hier. bedankt voor jullie reacties!