Ik zie een heel ligt streepje. Alleen is het lastig om te beoordelen of het wel of geen indroogstreepje is. Ik zou het over een paar dagen nog eens proberen. Al is het alleen om teleurstelling te 'voorkomen'! Ik hoop het voor je!
Ik zie ook een licht streepje! Zoals Cjms ook zegt, ik zou het over een aantal dagen nogmaals proberen.
duidelijk hoor is deze van de sensitest? die gebruikte ik ook fijne testen. woensdag gewoon nog een keertje testen spannend.
Hoi meiden, Afleesttijd volgens de bijsluiter is tussen de 5 en 10 minuten. Het streepje verscheen rond de 6 minuten... heb geen seconden bijgehouden. Ik doe woensdag nog een test, maar dan met ochtend urine. Het is de eerste keer dat ik test voor nod. Maar de cliënten, ik werk in de thuiszorg, zeiden allemaal dat ik zo warm aanvoelde. Vandaar dat ik vanmiddag een testje gewaagd heb.
Ik zie hem ook duidelijk, te duidelijk voor een indroogstreep als je het mij vraagt (want daar blijft met de fotokwaliteit op deze pagina meestal niks van over). Ik zeg alvast voorzichtig gefeliciteerd!
Ik vind hem eigenlijk best duidelijk. Naar mijn inziens zeker geen indroogstreepje. Gefeliciteerd! Hopelijk loopt hij mooi op.
Ik zie het ook. En dat zegt wel iets, want ik ben niet zo'n goede tuurder Ben benieuwd naar je volgende test!
Helaas, ik ben vanmorgen ongesteld geworden. Na 14 rondes proberen was ik heel even blij dat het eindelijk een keer gelukt was. Ik weet nu wel dat het kan, hoewel het erg zuur is dat het niet doorgezet heeft.