Hey hey, Ik ben nu bezig in mijn tweede ronde met ovutesten en heb nu zoiets raars! Ik ben deze ronde bezig met digi ovutesten van clearblue + die van zwanger en kids gewoon omdat die goedkoper zijn. Ik dacht ik test elke dag met de goedkope testen en als die knalposi zijn dan doe ik nog een clearblue test zodat ik het zeker weet en als bevestiging een smilie zie! Nou ben ik vorige week begonnen met de Z&K testen maar die bleven eigenlijk heel de tijd erg vaag. Ik probeerde ze wel heel de tijd op het zelfde tijdstip te doen en dan twee uur van te voren niet te drinken enz. Nou was afgelopen zaterdag mijn 13de cd en bij mijn vorige cyclus had ik toen een posi cb test dus ik dacht ik laat ik nu ook eens testen en ja hoor s ochtends gelijk een smiley,gelijk geklust enz Maar toen ik s middags een Z&K test deed was die nog steeds vaag. Nu doe ik vanmiddag weer een Z&K test en die is echt stukken duidelijker! Echt alsof mijn lh nu aan het toenemen is! Vind het echt verwarrend,hebben wel goed geklust dit weekend maar geen idee hoe lang we nou door moeten gaan! Iemand misschien hiermee ervaring? Ik dacht altijd dt cb testen super betrouwbaar waren of is het mogelijk dat je twee keer een smiley kan testen? Haha sorry voor het lange verhaal maar wilde het even duidelijk vertellen! Alvast bedankt!
Vorige ronde had ik 2 dagen een smiley en ook positieve streepjes op de zw&k. Het kan zijn dat die cb's iets gevoeliger zijn en daarom eerder positief aangeven? Ik zou iig nog ff doorklussen, totdat alle testen weer negatief zijn..
Mijn zusje moest van het ziekenhuis alleen met de smileys werken en zodra ze een lachebekkie had werd ze ingespoten dus ga ervan uit die betrouwbaar ziijn.. Doeg
Bedankt voor je snelle antwoord! Ik was nog even vergeten erbij te vertellen dat toen ik zondag opnieuw een cb test deed, hij weer negatief was. Nou had ik dat ook bij mijn vorige cyclus echt maar 1 dag een smiley! Ik zit me gewoon af te vragen omdat die Z&k testen nu beginnen op te lopen ik niet op het verkeerde tijdstip geklust heb!
C meet misschien ook de aanloop en de sticks alleen de daadwerkelijke piek... Ik had t eigenlijk altijd andersom.. Eerst z en k posi en dan de cb
ik heb die van z&k gebruikt en de dag na de posie test pas gemeenschap gehad ( dezelfde dag kon niet) en de dag daarna ook. Nu zwanger.....dus ik was wel op tijd met klussen