Oh heb net ff je verhaal gelezen op de forum, ben ontzettend blij voor je! Rabi kbier Alhamdoelilah ❤ Geniet van je zwangerschap, moge het een voldragen zijn, waarbij je je wonder eindelijk in je armen mag sluiten. Ik blijf meelezen!
Hoi hoi, Heb twee maal een echo gehad, een op zes weken en de andere gisteren. Beide hartstikke goed en ik mag stoppen met utrogustan. Ik twijfelde eerst maar ze heeft mij aangegeven , zodra wij een goed hartfunctie zien en de 7 weken hebben gehaald is er weinig kans dat t verkeerd kan gaan. (Er kan natuurlijk altijd iets verkeerd gaan, wat ik weet. ) maar ik ga hun advies volgen. En volgende week afspraak met de verloskundige van t ziekenhuis.
Wauw Naimaa, gefeliciteerd! Ik las toevallig jouw topic en moest gewoon even reageren. Ik las zoveel herkenning, hier heeft het ook ruim 6 jaar geduurd voor ik eindelijk zwanger raakte. Wat bijzonder dat je 2 terugplaatsingen gehad hebt! Wist niet dat dat kon. Ik hoop dat je je goed voelt en lekker kunt genieten van de zwangerschap. Xx
Begrijp ik nu goed dat je zwanger bent van een 2-ling.... wouw echt fijn dat beide hartjes t doen... Geniet meis.. op 2 mooie beebjes over 7 maand
@Naimaa Ik kom ook weer even spieken. Wat fijn dat je twee goede echo's hebt gehad. Wat was trouwens de uitslag van je examen?
Er is maar een hartje en die klopt super goed. Ik probeer er van te genieten, maar mijn onderbewustzijn hou dit tegen. Iets zegt mij, hou je in niet al te blij worden voor je weer in elkaar zakt. is dit raar?
Nee joh, heel normaal na 6 jaar teleurstellingen.. Ik ben nu 37 weken en kan het soms nog amper geloven
Dat is echt niet raar met alles wat je hebt meegemaakt, ikhoop dat je over paar weken wel kan genieten.. dikke knuffel❤️
Nee hoor meid dat is echt niet raar. Zeker na zo een lange weg..je beschermt jezelf alleen en dat is logisch. Je zult merken dat het gedurende de zwangerschap minder wordt (zeker als je de babyspulletjes gaat kopen) super fijn dat die kleine het iig goed doet. Geniet ervan!