Tuurlijk is dat onzin. Het was ook geen feit wat ik beweerde, maar een hyperbool. Als in "Ik sta al een eeuw op de bus te wachten" en "Ik stik bijna van de warmte." En in dat rijtje daarbij: En ook "Je hebt echt geluk als je kindje en jij nooit een ongeluk krijgen als je met een draagzak fietst." Of "Het is echt levensgevaarlijk om met een kind in een draagzak te fietsen."
Nou nou nou..... Zal volgende x beter plaatjes kijken Maar misschien kan iemand mij vertellen hoe en waar het vast gemaakt word? Want op de foto's kun je dat niet zien........... (en nee niet lullig bedoeld..!) Enne Misschien is deze beter dan....: (van maxi cosi zelf..) De baby-autozitjes Maxi-Cosi Citi en Maxi-Cosi Cabrio(Fix) zijn ontwikkeld voor gebruik in de auto, als een veilig autozitje voor een baby in het verkeer. De aanpassingen voor gebruik op een fiets zijn niet door ons ontwikkeld, getest of op de markt gebracht. Wij kunnen u niet garanderen dat het gebruik ervan, op een fiets veilig is. In sommige van deze producten, direct op de bagagedrager van een fiets, zou dat te veel trillingen voor een babytje kunnen geven. Wij staan hier niet achter en raden dit gebruik daarom af.
Waarom? Echt serieus, je mag het best vinden en van mij ook nog wel schreeuwen, maar zeg dan waarom?? Wat maakt het voor jou "levensgevaarlijk"??
Het gaat er met een draagzak op de fiets ook niet om dat je kan vallen, maar dat je kindje klem kan komen. Althans, dat stond in mijn gebruiksaanwijzing. Niet te dragen op de fiets, omdat het kind, als je ineens hard moet remmen, klem kan komen te zitten tussen het stuur en de drager van de doek. Zoiets dan he... Je kindje breekt zijn rug dan namelijk gewoon. En tuurlijk kan iedereen goed fietsen, maar stel nou iemand jou niet ziet of je geen voorrang verleend, dan moet je ineens hard remmen... Ik heb het dus ook nooit gedaan. Op de rug dragen klinkt dan al anders voor me...dat zou ik misschien nog overwegen. Maar nu zit Finn heerlijk in zijn zitje achterop.
dit is toch logisch?? ze hebben het niet zelf geproduceerd en er onderzoek naar gedaan dus ze zullen er alles aan doen om niet mogelijk aansprakelijk gestelt te worden als iemand hem zo gebruikt. en maxi cosi heeft het over sommige van deze produkten, direkt op de bagadrager van een fiets, zou teveel trillingen opleveren. dus zoals ik het lees zijn er gewoon een aantal produkten waar je hem direkt mee op de bagedrager vast maakt zonder vering. en ja, dan zijn de schokken groot. maar niet met de baby mee. daar staat hij op vering.