6 maanden voedingsschema

Discussie in 'Voeding' gestart door Caatjeh, 27 jun 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Caatjeh

    Caatjeh Actief lid

    25 nov 2006
    267
    0
    0
    Dames,

    Graag zou ik jullie advies willen mbt 6 maanden voedingsschema.

    Ik heb 6 maanden volledige borstvoeding gegeven en stap nu over op gedeelte fles/borstvoeding. Ik heb begrepen dat ik inmiddels op 4 fles/borstvoedingen dien te zitten en 1 fruithap. Maar de frtuit of groente hap die ik mijn zoon voorschotel eet hij eigenlijk nog niet echt. Ik zit zelf nog op 5 fles/borstvoedingen.
    Mijn zoon is ruim 9 kilo.

    Mijn voedingsschema zit er nu als volgt uit.

    07.00 Borstvoeding
    10.00 fruithap
    11.00 fles
    15.00 fles
    18.00 groentehap
    19.00 borstvoeding
    23.00 fles

    Ik wil binnenkort 1 fles gaan vervangen door een pap.
    Is bovenstaand schema teveel van het goede? De groente en fruit hap zie ik nog niet als een vervanger van een voeding omdat hij het voornamelijk nog uitspuugt en slechts een beetje ervan eet.

    Suggesties?

    Dank,
    Caroline
     
  2. guppie81

    guppie81 VIP lid

    13 sep 2006
    12.334
    1
    0
    lijkt mij prima zo hoor! Idd rustig afwachten tot hij beter gaat eten. 1 fles vervangen door pap kan ook gewoon.
    Die laatste fles zou er wel af mogen volgens mij, maar dat is even uitproberen. En als hij het nodig heeft, dan is dat zo toch!
     

Deel Deze Pagina