Hoi meiden! Nu bijna 6 weken. Sinds gister zijn m'n pijnlijke borsten verdwenen, moeheid is stuk minder, geen zuur meer... Wel lage rugpijn en dacht vannacht kramp te voelen in baarmoeder maar zouden ook darmen kunnen zijn... In elk geval geen menstruatiebloedingen, dat is t enige goede teken... Toch? Ik ben zooooo onzeker! Wie praat me moed in? Zal ik de gyn bellen hierover?
Ik had precies hetzelfde in die periode. Ik werd wakker en plots deden mn borsten geen pijn meer. Was helemaal in paniek want de vorige keer toen dit gebeurde had ik een missed abortion. Maar bij de tweede keer had ik precies hetzelfde en ben nu 29 weken zwanger. Zwangerschapskwaaltjes komen en gaan en zeggen niks over je zwangerschap.
Oh ja, herkenbaar! Je klachten gaan voortdurend op en neer, is geen peil op te trekken... Proberen niks van aan te trekken (maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan he !
Ja.. Nadat ik opstond vanmorgen en gedoucht heb stond ik weer te trillen op m'n benen.. Dat zou juist positief moeten zijn... Ik ben wel extra onzeker omdat we drie jaar bezig zijn geweest en precies van de laatste iui zwanger. Klinkt gek.. Maar t liefst zou ik kotsend boven de plee hangen met onwijs zere borsten.. 🙈 Op dit moment heb ik ook echt t gevoel alsof ik ongesteld moet worden.. De rugpijn, de vage darmen... Twijfel nog steeds of ik het zkh niet even zal bellen.. Maar die kunnen toch ook nog niks zien nu...?
Spannend! Volgens mij kunnen ze met 6 weken zwangerschap met een inwendige echo het hartje zien kloppen.
O, ik herken je! Ik ben nu zelf 6 weken zwanger, kwaaltjes zijn er niet elke dag, er is geen peil op te trekken. Als je het echt niet vertrouwd zou ik gewoon het zkh bellen. Stress is ook niet goed voor je. Maar ik herken je verhaal! Probeer er wel van te genieten! Geen bloed = goed, toch?!
Heb gebeld met zkh. Ze geven aan dat er idd bij geen bloeding principe niets aan de hand is.. Dus ik moet echt gewoon afwachten. Door de hormonen die door je lijf gieren kun je van alles voelen wat je compleet in de war maakt.. Ik voel me vandaag hoe langer hoe ellendiger.. Niet misselijk maar wel soort van heel beroerd.. Ik zie dat maar als goed teken dan......🙏🏽
Ik heb voor mijn gemoedsrust nog een test gedaan en die is knalpositief! Maar lees net dat je na een mk nog weken positief kan testen.. Maar.. Nog steeds geen bloed.. Ik denk dat ik me daar aan ga vasthouden komende drie weken.... Geen bloed = goed!
Ik had ook wisselende symptomen. Ik heb in december een miskraam gehad. Maar ik voel duidelijk verschil met deze zwangerschap en dat van de miskraam. Sumptomen komen en gaan. Ik had ook eerst gevoelige borsten in het begin maar een paar dagen later ook niet meer. Iedereen is anders zwanger. Raar lichaam ook! Maar gefeliciteerd met je zwangerschap! En idd geen bloed is goed!
Ik denk dat ik een stuk rustiger ben als ik over drie weken de echo heb.. Dan ben ik 9 weken. Omdat ik met hulp zwanger ben geworden is dat ik het ziekenhuis.. Ik hoop dat ze me daar kunnen laten zien dat het goed zit.. Weet wel dat het altijd nog mis kan gaan.. Maar denk toch dat je je een stuk relaxter gaat voelen als zon eerste bewijs en teken van leven zich op dat scherm aandient....
Als je 3 weken te lang vindt duren, zou je ook kunnen overwegen om met 7 weken ergens een vroege pret echo te doen, dan weet je iig al iets, want het hartje zou dan moeten kloppen
Dat heb ik overwogen... Maar ik moet eerlijk bekennen dat ik persoonlijk niet zo'n voorstander ben van heel veel echo's.. Volgens mij krijgt je kindje toch een bepaalde "straling" op zich.. Ik ben daar niet zon voorstander van..voor mij bv ook geen 3D echo.. 🙈. Dus ik ga het maar braaf afwachten.. Hoe moeilijk ook..