hallo allemaal. ik ben sinds vorrige maand niet meer ongesteld geweest. elke maand rond de 28ste word ik altijd ongesteld. vorrige maand ben ik het dus niet geworden. en tussen tijd ook niet. sinds een tijdje terug heb ik medicijnen gehat waardoor de menstuatie kan beinvloeden. en slik dus de pil na het stoppen van die medicijnen heb ik weer seks gehat. over ongeveer 2 weken moet ik ongesteld worden. mijn vriend zecht dat het niet kan en wilt niet luisteren dat ik niet ongesteld geworden ben. we wonen samen en we moeten dus overleggen met elkaar over het geld omdat ik zonder werk zit. ik weet op dit moment niet wat ik moet doen. ik kan niet zonder hem beslissen dat ik een test moet gaan halen. wie weet hier raad mee. hoop dat iemand met goed advies komt. kan ik zwanger zijn? ik heb wel verschillende symptomen. veel moe. dorstig. onderbuikpijn. (alsof je ongesteld word) trekkerig gevoel in de buik. onderrug pijn. geen eetlust. eetbuien. zweeterig. xxx sharon
Wij kunnen door middel van jouw symptomen niet weten of jij zwanger bent. Heb je het veilig gedaan? En de enige manier om er achter te komen is door even een testje te doen
dat weet ik dus niet of het veilig was. ik heb medicijnen gehat waardoor het de pil kon beinvloeden. en slikte dus gewoon de pil met die medicijnen. na die medicijnen dacht ik dat het wel weer goed zat met de pil. heb dus weer seks gehat na die medicijnen.
je moet toch echt even testen. en als je geen geld hebt voor de test, kan je ook naar je ha, die kan dan mssn ook wel testen (volgens mij hoef je dan niet contant af te rekenen, dacht ik...)
ik heb een test gehaalt. (als ik daar maar geen meeningsverchil over krijg) maar ik heb die nog niet gedaan. ik durf niet zo goed. ik ben bang voor de verkeerde uitkomst. hebben jullie dat ook??
het klinkt een beetje naar maar mag ik vragen hoe oud je bent en dan heb je het over verkeerde uitkomst wat bedoel je hiermee verkeerd in de zin van zwanger of verkeerd in de zin van niet zwanger hoe dan ook als je geen test doet weet je het niet zeker en kún je niet eens een beslissing maken hoe verder, wat zou je zelf willen praat eens met een huisarts hierover
ik ben 22. ik bedoel dat er staat niet zwanger, daar ben ik bang voor, ik ben eigenlijk aan de pil. maar waren van plan om de laatste strip op te maken en te stoppen met de pil
ik heb de test gedaan. en binnen een paar sec begon ik een streepje te zien. en er is een 2de streepje bijgekomen iets lichter als die andere maar duidelijk te zien. ik ben dus zwanger
proficiat wel vreemd dat je vriend niet wilde luisteren en wilde weten of je zwanger was...als jullie toch gingen beginnen? groetjes.
gefeliciteerd! Bij mij was ook het eerste waar ik het aan merkte dat ik opeens veel begon te zweten! heb dat anders nooit.
ow spannend zeg . wel vreemd idd dat er nu niks van wil weten maar over een maand er wel voor wil gaan . heb je t al verteld ??
heel erg vreemd dat hij er zo moeilijk over doet en zo vreemd??? terwijl jullie er dus wel over hebben gehad om volgende maand te stoppen met de pil, wat maakt maand dan uit??? en qua geld een test kun je ook bij de h.arts laten doen.... of een goedkope bij de kruidvat halen!! Maar in iedergeval gefeliciteerd met je zwangerschap geniet er van!!
Heel raar dat je vriend er niets van wil weten terwijl jullie er over een maand wel voor zouden willen gaan? Maar proficiat met je zwangerschap! Ben benieuwd wat je vriend heeft gezegd..