De laatste tijd hebben we regelmatig 'problemen' met het geven van de fles bij onze dochter van 4 maanden. Ze lijkt wel echt honger te hebben, maar ze is regelmatig flink aan het over strekken en met haar hoofd draaien etc. Soms doen we een uur over een fles en dan heeft ze nog niet alles op. De ene keer gaat het heel goed en zijn we hooguit een half uur bezig. Maar soms is het echt drama. We willen natuurlijk wel dat ze genoeg binnen krijgt. Ze krijgt kunstvoeding van kruitvat. En soms kan ze ook echt moeilijk poepen. Ze is al na gekeken door een osteopaat. Iemand nog tips of ideeën?
Oh en misschien wat rechter op de fles geven? toch andere voeding? wat betreft het poepen misschien 10cc extra water toevoegen? zomaar wat hersenspinsels.. succes!
We geven standaard al 10ml water meer in de fles. Rechter op werkt soms, niet altijd. En grotere speen kan niet, want we hebben de grootste al.