Ik ben vorige week ongesteld geweest en sindsdien heb ik pijn in mijn rechterborst. Woensdag heb ik een mamografie in het zieknehuis omdat er ook een knobbeltje zit maar hebben meer mensen last van pijn in de borsten terwijl je niet ongesteld bent etc zo vlak na de bevalling? Ik heb geen bv gegeven. Kan het zijn dat je zoveel weken later nog borstontsteking krijgt? Of een verstopte melkklier mss? Ik hoor het graag dan! Maak me nu druk om het ergste terwijl er ook iets heel anders zou kunnen zijn wat nog met de bevalling te maken kan hebben. P.s. valt het op dat dit een verkapte poging is tot geruststelling.
hey meis, knobbeltjes te voelen na de bevalling is normaal, zijn soms melkzeeën (kleintjes dan ) Zijn misschien ng ophopingen Neem je medicatie zodat er geen melk geproduceerd wordt? grtjs, cindy
Wat zegt de dokter hier over. Hier moet je toch geweest zijn om een verwijzing naar het ziekenhuis te halen.
De dokter vertrouwt het niet en heeft me daarom doorgestuurd voor een mamografie. Ik vraag me alleen af of het ook iets anders zou kunnen zijn.