Ik zie ze ook. Hoe was je test vanochtend? Ps: voor de volgende keer is het handig als je een duidelijke titel doet i.p.v. alleen "???"
Ik zal volgende keer inderdaad een betere titel verzinnen haha. Heb net een test gedaan en het streepje was hetzelfde als die van gisteren, dus niet donkerder helaas. Klopt het dat een ovulatietest positief is bij een zwangerschap? Ovulatietest was wel hartstikke positief, maar eigenlijk zijn ovutesten niet ervoor bedoeld... over 24 uur nog maar eens een zwangerschapstest wagen en dan hopen dat het streepje wel wat is opgelopen.
Het klopt voor veel mensen wel dat een ovulatie test positief is als ze zwanger zijn maar je zal niet de eerste zijn bij wie de zwangerschapstest op de ovulatie reageerd en dus de ovulatie test moet aanhouden. Dit omdat je aangeeft dat je test niet donkerder is geworden
Ik wil jullie bedanken voor de lieve berichtjes, echt onwerkelijk, daarom net nog een test gedaan. Gelukkig donkerder dan gisteren ❤️