Dag lieve verloskundigen, Ik probeer zwanger te worden van onze tweede, zit nog voor de eisprong van ronde 2. Nu gebruik ik medicijnen die worden afgeraden tijdens de zwangerschap - bij de vorige keer kreeg ik toen vervangende medicatie, maar die werkte minder goed. Daarom wil ik niet overstappen als het niet nodig is. het gaat om pillen en neusspray voor hooikoorts (Xyzal en Nasonex) en om een inhaler voor astma (symbicort). Zodra ik overtijd ben stop ik ermee en ga over op de aanbevolen medicatie voor zwangeren. Nou kan ik nergens informatie vinden of deze medicijnen ook invloed hebben op het zwanger worden. En of ik hier dus goed aan doe om ze te blijven gebruiken zolang ik nog niet zwanger ben. En of ik dan eigenlijk zou moeten stoppen vanaf de eisprong of dat het bij overtijd vroeg genoeg is... Heeft een van jullie hier een antwoord op? Alvast bedankt!
Hoihoi, Als je graag zwanger wilt worden word geadviseerd om te leven zoals in de zwangerschap. Daarom raad ik je aan toch al over te gaan stappen, want op het moment dat je overtijd bent ben je al 4 weken zwanger en worden al veel belangrijke ontwikkelingen in het kindje gemaakt. Imke
Imke, dank voor je reactie. het is niet helemaal wat ik had willen horen, maar het is wel hartstikke duidelijk. overstappen dus maar!