Weten jullie of ik verplicht ben om naar een vergadering te gaan terwijl ik zwangerschapsverlof heb? (het is pas oktober/novembed) Ze houden al zo vaak vergaderingen!
nee tuurlijk is dat niet verplicht! Ik ga er overigens niet naartoe hoor, ik wil mijn vervangster ook de ruimte geven. Misschien dat ik helemaal aan het einde van mijn verlof eens een vergadering ga bijwonen om er weer in te komen.
Nee zeg! Verlof is om je rust te pakken en je voor te bereiden op je bevalling! Als je dan nog naar je werk moet, kan je nog niet het werk van je afzetten... Laat je niet overhalen om wel te gaan hoor!
We zijn een van de landen waar we het kortste verlof hebben, ik heb gemerkt dat die 4 maanden meer dan nodig zijn. Het is voor jezelf en je werkplek helder als je gewoon duidelijk stelt: dan gaat mijn verlof in, en dan ben ik weer terug. Een half dagje of een uurtje in de week voor je begint is nog te overwegen (overdracht ofzo), maar zelfs dat ben je niet verplicht. Dus een goede raad, zet het die 4 maanden lekker van je af en gebruik je laatste werkdag of werkweek om alles af te ronden en achter je te laten en denk er dan gewoon ook niet meer aan!
Ik zou inderdaad ook zeggen als in die teamvergadering geen dingen aan bod komen die jij nodig hebt om na je verlof weer aan het werk te kunnen, zou ik niet gaan. Weet niet wanneer je uitgerekend bent en wanneer je weer aan het werk moet. Ik heb hier al 2 teamvergaderingen gemist, maar dat is straks voor mij in augustus als ik wer aan het werk ga niet heel erg van belang, dan praten mn collega's wel weer bij. Geniet van je verlof!! xx sas