Was even benieuwd hoe dat jullie de eerste verjaardag geviert hebben. Vind het toch wel heel speciaal. En Yalissa is op een donderdag jarig en ik wil dat eigenlijk verzetten maar mijn vriend niet. Ben bang dat dan iedereen in de avond wil komen omdat ze overdag moeten werken. Ik hoop op leuke tips.
Wij hebben het wel verzet naar het weekend, zodat iedereen overdag kon komen. Iman heeft niets aan een feestje als ze zelf moe is
Ja dat dacht ik ook . Want yalissa gaat om 7 uur naar bed. En in het weekend kan ik het toch meer verdelen over de dag. En versturen jullie uitnodigingen. En mochten ze bij jullie ook in de taart slaan. Dat wil ik namelijk wel doen.
We vieren daan zijn verkjaardag op nieuw jaarsdag. een dag voor zijn verjaardag dit is gewwon het handigst voor iedereen. Ik doe uitnodigingen versturen omdat ik het leuk vind en daan mag in de taart slaan en kneoien wat hij wilt
Het handige van het versturen van uitnodigingen vind ik dat je er een tijd op kunt zetten. Anders heb je kans dat je de hele dag van vroeg tot laat aanloop hebt (tenzij je dat leuk vindt natuurlijk!)
ja wij hadden bij elyesa zijn eerste vejaardag ook een taart op de tafel gezet ebn hem gewoon laten doen was een mooi zich eerst heel voorzichtig maar erna...... en dan iederen voeren die rond hem stond. was echt leuk.
Hey, wij hebben het ook verplaatst naar't weekend & de familie gevraagd om te komen net na zijn middagdutje...we hebben een héél leutige namiddag beleefd omdat hij uitgeslapen was & kon geniet van iedereen & alles. Wij hebben speciaal voor hem een 'drets'taart laten maken waar hij zijn zin mocht mee doen...wel beste een grote plastiek onder zijn/haar stoel leggen hoor...da's toch zéér sterk aan te raden...je kan de foto's bekijken op : www.elias.dreumessite.be -> foto-album -> Eliasje's 1e verjaardag! Uiteraard hadden we ook nog een 'mooie' taart voorzien voor de familie enzo. Maar hij was ondertussen gezellig aan't knoeien & 't eten van zijn taartje...
Kei leuke foto's . Als ik dat zo zie kan ik niet w8 tot ze 1 jaar word. En inderdaad wel een slim idee om er een stuk plastic onder te leggen. Ga ik zeker doen hahahaha.
Wel, wij hebben dat niet hoeven te doen daar hij eind juni geboren is...hebben wij het buiten kunnen vieren...yippie! maar mijn vriendin heeft het onglans binnengedaan...zonder plastic...was geen lachtertje! Veel plezier in elk geval & wens je poppemie een gelukkige verjaardag van ons... LinC & Elias
Wij hebben de verjaardag ook verplaatst naar het weekend en omdat ik alle visite in 1 keer teveel vond het verdeeld over 2 dagen. Gewoon apparte uitnodigingen verstuurd voor de dagen. In de taart slaan hebben wij niet gedaan, buiten het gesmeer om vinden wij het te verwarrend voor Kylian dat hij die dag wel met zijn handen in het eten mocht kleien en de volgende dag niet meer. Denk niet dat zo'n kleintje het verschil ziet tussen een verjaardagstaart een zijn bordje met eten. Groetjes Anita
Ik heb ook al uitnodigingen verstuurd (hij is over 2 weken al jarig), ik vier het 's ochtends 2 uurtjes en dan 's middags ook 2 uurtjes, zo kan hij toch even slapen tussen de middag (en wij misschien ook nog even )