Ik heb even een vraagje over me temp. kaart. Ik ben deze maand begonnen met chlomid en moet dus ook elke dag temperaturen. Ik zou als goed is een deze dagen mij eisprong moeten hebben (vandaag dag 14). Mijn temp was vanochtend alleen erg laag, zo'n 36.4 (hiervoor was t steeds 36,6 a 36,7) Kan het zijn dat voor je eisprong je temp erg laag is? Ik heb wel namelijk ontzetten last van branded maagzuur en steken en lage rugpijn (normaal heb ik dit gevoel alleen bij mijn ongesteldheid). Ben erg benieuwd of iemand hier ervaring mee heeft. Voor de informatie ik temp altijd als ik net wakker ben geworden (steeds zelfde tijd) en nog voordat ik me bed uit stap. Groetjes!
hey meis, als je het niet erg vind lees ik met je mee...want ik zit met dezelfde vraag als jou alleen is mijn temp nog veel lager 36.1 / 36.2 al sinds vier dagen de andere 13 dagen was tie tussen de 36.3/ 36.5. ik zit al op dag 17. groetjes
Hmm beetje zelfde dus. Jou temp zakt dus ook ongeveer 0,3. Ik heb zelf wel het gevoel dat ik vruchtbaar ben doordat ik echt slijm in mijn afscheiding heb.
de afgelopen maanden heb geen 1 keer vruchtbaarslijm ontdekt maar nu wel gister en eergister vandaag heb ik nog niet gekeken. vind het zo laag mijn temp. bij jou ook eerste ronde clomid? xxxxxxxx
Ja vind het allemaal maar spannend nu, wilde eigenlijk niet temperaturen omdat ik er niet constant elke dag mee bezig wil zijn, heb het idee dat me lichaam dan gaat tegenwerken ofzo. Maarja moest van de gyn. dus dan doe je dat maar toch.
Ik wilde het eerst ook niet.... maar net wat je zegt het moest van de gyn hahah we zitten echt in het zelfde schuitje. maar ken tie vier dagen laag blijven?
Ja je temp zakt bij je eisprong.. Ik heb op de dag van mijn eisprong ook een lage temp.. Heb je je kaartje anders even? dat kijkt wat makkelijker..
Ik heb mijn kaartje op papier dus niet digitaal, maar heb echt net een ovulatietest gedaan en die was positief, een mooie smile Normaal kan je die alleen in de ochtend doen omdat je vier uur lang niet naar de wc mag, maar ik dacht probeer het gewoon , ben echt blij heb in een lange tijd geen eisprong gehad haha
Ik wilde nog even laten weten dat mijn temp na 3 dagen (na constateren positieve ovulatie test) was gestegen met 0,4 graden. Dus bij mij is hij omhoog gegaan.
Bij mij is mijn temp gestegen tot 37,1 en toen 9 DPO gezakt naar 36,8 en toen weer gestegen naar 37 en vanochtend weer naar 37,1 Moet nog 2 dagen en dan kan ik testen, zit nu zwaar in de zenuwen. Wil echt zo graag zwanger zijn, heb wel het idee dat het deze maand niet raak is