Ja he! Ik ga heel hard duimen dat jij ook vanaf nu hele mooie oplopende testjes krijgt en een mooie verhoogde hcg waarde in je bloedtest! Ik ga je topics even volgen!
Jaaaa ik hoop gewoon dat ik een beeb heb die verstoppertje speelt ofzo Haha. Maar bij jou zit ook een mooie oploop in en hoop ook dat die van jou blijft plakken
Ja ik heb een aantal dagen na mijn mk een negatieve cb digital in me handen gehad, en ook een bloedtest om te checken op hcg.. die was minder dan 5. Dus dan is t onmogelijk om nu positief te testen daardoor toch?
Nou kan er echt niet meer omheen! Bij mijn vorige zwangerschap werd de cb digital pas positief toen ik bijna een week overtijd was. Goed teken hoop ik!
Heel goed teken! En die oploop liegt er ook niet om! Gefeliciteerd! Je hoort het wel vaker na een miskraam dat men weer meteen zwanger wordt.
Jaa dankjewel meis! Ik heb het inderdaad ook vaker gehoord en gelezen, je schijnt extra vruchtbaar te zijn.. super blij ben ik!