Mijn meisje heeft sinds 2 dagen de waterpokken, vandaag derde dag. Haar benen, voeten, handen en armen zitten helemaal onder maar daar blijft het ook bij. Romp en gezicht geen plekje te bekennen. Toen haar broers het hadden zaten ze helemaal onder. Haar neefjes en nichtjes hebben het net allemaal gehad dus lijkt me heel sterk dat het wat anders is dan waterpokken. Meer dit zo meegaakt?
Hier ook waterpokken gehad. Tenminste, dat denken we. Hij had 3 plekjes in zijn gezicht, en dat was het. Verder verkouden en milde koorts. Kan dus. Waarschijnlijk was het een hele milde vorm gelukkig, hopelijk is hij nu immuun.
Op de plekken waar ze het heeft, is het wel heftig alleen vind het zo raar dat er niks zit op haar buik en gezicht
Zowel Aiden als Finley hadden het merendeel van de waterpokken in hun luiergebied. Verder een paar plekjes op hun hoofd en rug. Maar dat was het dan ook. Dus niks op benen of armen. Verschilt blijkbaar van kind tot kind hoe ernstig en waar ze de waterpokken krijgen.