Kom maar op, ik heb zo geen zin om weer 2 weken op vakantie als halve glibberaal rond te lopen Ik heb de perfecte nog niet kunnen vinden! Er blijft altijd zo'n vettig laagje achter wat mega glanst. De 1 wel meer dan de ander, had nu kruidvat eigen merk..nou dat was echt goedkoop duurkoop wat mij betreft.. Garnier Ambre Solaire is tot nu toe wel de beste die ik heb getest... maar die vind ik voor mijn gezicht dan weer prikken..
Wat vreemd, hier ook kruidvat eigen merk, maar geen gladheid en glans. Ligt dat niet aan je eigen huid?
Lancaster heeft een lijn zonder olie. Gebruik de kleine tube al jaren voor m'n gezicht maar ze hebben ook grote tubes. Wel aan de prijs; 25 tot 30 euro voor 150 ml.
Die laatste vind ik hier ook het fijnst. Geen last van op mn gezicht. Miss voor je gezicht wat anders?
Deze. Wil geen andere meer. Geen gladheid, geen vieze handen en de kids door de "spray straat" is zo gepiept. Kost wel wat, maar dat heb ik er persoonlijk wel voor over.
Klopt. Hier ook geen andere meer. Vaak 1 + 1 gratis bij de Ah of de Etos. Ik betaal er nooit de volle mep voor. Altijd 1+1 gratis.
Dank dank! Ik heb gelijk voor mijn gezicht Lancaster besteld, was bij Douglas ook met korting (en had nog punten). Voor de rest ga ik kijken naar de andere tips! Zo jammer dat je niet even kan testen he Maar in elk geval geen glimhoofd meer.
Vision en Bondi Sands voor het lichaam. Een Koreaanse voor het gezicht (skin1004 en beauty of joseon)
Deze idd. Mijn oudste is voor veel zonnebrandcrèmes allergisch, maar tegen deze kan ze wel en daar is ze heel blij mee omdat deze niet vettig is. Zag dat ze nu ook een spuitbus hebben voor het gezicht. Daar heb ik zelf alleen geen ervaring mee
Biodermal voor de gevoelige huid factor 50 maar ook de factor 20 is heel fijn. Voor mijn gezicht gebruik ik ook een biodermal maar dan speciaal voor het gezicht. smeert heel lekker uit en geeft geen irritatie
Ik ben ook team Ambre Solaire En voor dagelijks gebruik op mijn armen heb ik vichy anti sand spray. Die is echt super fijn en plakt niet!