He meiden, Hopelijk kunnen jullie mij helpen met het volgende: Ik ben begonnen met een fruithapje, maar weet eigenlijk niet wat nu het beste is! Kan ik het beter voor de fles geven of erna. Hoeveel mag ik geven! En kan ik het beter in de avond of ochtend geven. Wanneer komen de groentenhapjes erbij. Zo dit zijn heeeel wat vragen maar ik hoop dat jullie me willen helpen. Alvast bedankt Meertje
Hangt per kind af. Heeft het koemelkallergie, krijgt het kindje borstvoeding, hoe reageert de baby op de flessen. Ik heb zelf besloten om te beginnen met een fruithapje aangezien Dean geen flessen baby is en elke voeding weer een drama wordt. Het mag dus vanaf 4 maanden, maar de meeste cb's raden aan vanaf 6 maanden klopt helemaal!
Wist ik helemaal niet joh.Thomas heeft volgens mij geen koemelkallergie maar ik heb allergie als baby gehad dus ik doe maar uit voorzichtigheid bij 6 maanden. Maar wel vervelend dat de fles een strijd is.
Ik ben bij mijn dochtertje ook met 4 maanden met fruit begonnen, want die zat constant verstopt. Die fruithap maakte ik meestal zelf en vroor ik in in een ijsblokjesbakje. Zo kun je makkelijk kleine porties geven, want in het begin at ze nog niet veel. Vooral peer of appel. Ik gaf het 's ochtends altijd, tussen 2 flessen in. Na een week of 3 ben ik ook groenteprutjes gaan geven, die gaf ik wel 's avonds, rond etenstijd. Vond het een beetje vreemd om 's ochtends te geven, want dan eet ik zelf ook nooit groente. Eerste om de dag, groente, fruit en weer een week of twee later 's ochtends fruit en 's avonds groente. Je merkt zelf snel genoeg hoeveel ze willen, maar je moet het niet als een vervanging van flesvoeding zien. Ook daarbij merk je snel genoeg of ze een fles minder willen, dat geven ze zelf wel aan. Ik heb me nooit zo aan al die schema's gehouden, gewoon gekeken naar wat mijn kind aangaf.
Vindt het zo moeilijk maar dat invriezen is wel een idee! Ik had namelijk olvarit potjes gehaald maar die kan je na het openen maar 24 uur bewaren. Ga zelf maar hapjes maken! De hapjes willen er alleen nog niet zo in hij spuugt alles eruit hahaha. Deed jouw kindje dat ook Jo79!
Ik vroor de olvaritpotjes gewoon in blokjes in Gebruikte ik wat ze op kon op een dag, hield wat over voor de vologende dag en de rest dus in ijsblokjes. Ik geef (en gaf dus) BV, en hier deed ik het tussen voedingen in: na een voeding had ze geen honger meer en hoefde ze uberhaupt niet, voor een voeding had ze teveel honger en werd het huilen en niet leuk.
hier gaven we in het begin 3 uur na de voeding haar fruithap, anders hoefde ze sowieso niet, omdat ze geen honger had. Een uur later kreeg ze dan gewoon haar flesje weer. Maar ik zou het in principe voor de fles geven, maar dus niet VLAK ervoor, omdat ze dan weer TE veel honger hebben.
Misschien een rare vraag.. maar waarom geven als ze geen honger hebben? ..als ze 4 maanden zijn dan? Waarom beginnen jullie eerder met bijvoeding dan wordt aangeraden?
als je Borstvoeding geeft wordt het afgeraden onder de 6 maanden in verband met allergieeen maar als je FV geeft mag je al beginnen met 4 maanden